Android na iPhone 3G – film

System Andorid na iPhone to ostatnio modny temat. Można go zainstalować już w celach poznawczych na iPhone pierwszej generacji. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się też, że jest to możliwe także dla iPhone 3G, a teraz możecie zobaczyć film pokazujący jak to działa.

Trzeba przyznać, że Android na iPhone 3G działa bardzo stabilnie. Od pierwszej wersji poprawiono bardzo dużo punktów. Można już odbierać i wysyłać SMS, poprawiono sterowniki ekranu dotykowego i karty sieciowej Wi-Fi. Obecnie prace programistów skupiają się na sterownikach do obsługi dźwięku, których na razie brak oraz na lepszym zarządzaniu energią. W ciągu najbliższych dni  ta specyficzna dystrybucja Androida zostanie upubliczniona abyście mogli sami spróbować jak ten system wygląda na iPhone.
Twórcy stawiają sobie za cel doprowadzenie systemu do takiej postaci aby  jego używanie było tak samo wygodne na iPhone jak na każdym innym telefonie fabrycznie przewidzianym do tego systemu.

 • evian7th

  przydał by się jakiś tutek do całości

 • http://mytouch.pl Bady

  evian7th
  przydał by się jakiś tutek do całości

  o boże http://www.ipod.info.pl/index.php/android-na-iphone-3g/

 • evian7th

  evian7th
  przydał by się jakiś tutek do całości
  o boże http://www.ipod.info.pl/index.php/android-na-iphone-3g/

  kolego no gitara :) wszystko jasne i klarowne (jak zawsze) ale nie bardzo o to chodzilo – look down
  tutorial for ubuntu linux how to
  http://www.idroidproject.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=204

  o to chodziło… sedno polskie doświadczenia z opisem kombinacji alpejskich.

  przez polski team, przetestowany, opisany,

 • Michał

  A co z iPodem Touch ? Stworzą coś na niego ?

 • evian7th

  Michał źródło http://linuxoniphone.blogspot.com/2010/04/iphone-3g-multi-touch.html — 1G iPod touch i w górę
  czy stworzą sądzę że niedługo

  „I finished writing a driver for the Zephyr2 on the iPhone. It’s the same multi-touch solution that Apple has used starting from the first generation iPod touch and up to and including the iPad.”

  Skończyłem pisanie sterowników dla Zephyr2 na iPhone. To jest to sam rozwiązanie multi-touch, którego Aplle użyło zaczynającego się od 1G iPod touch i w górę także zawierając w iPad.

 • Holios

  A mi najbardziej podoba się statyw do iphona z którego kozysta autor tego filmiku :-)

 • DubSon

  a ja tylko czekam na komentarze: ‚po co komu Android na iPhone!!111???’

  :D

 • PSikOn

  Mam pytanie czy jak mamy simlocka na zagraniczna siec na iphonie przy 3.1.3 bb5.12 jak wgramy androida czy uda sie nam ominac simlocka???

 • Patryk

  Jeeju, powiedzcie mi po co komu Android na iPhonie? -.-

  :D:D

  A tak szczerze mówiąc,to mają goście łeb do tego :)

 • Marucins

  PYTANIE:
  Co z simlockiem? :)

 • ubr

  Simlock narazie ściągnięty tylko przez twórce na jego testowym urządzeniu (jeśli dobrze pamiętam). Ponoć jest do ominięcia. Sam dzisiaj przepróbowałem na moim 3G ale sporo rzeczy jeszcze jest do poprawienia :)

 • PSikOn

  to zawsze by byla alternatywa z tym simlockiem zanim wydadza DevTeam

 • Mika

  Najbardziej oryginalny statyw ;D

 • chris

  A ja mam desperacką prośbę z innej beczki. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak sformatować (lub gdzie o to zapytać) pamięć wewnętrzną iphone’a na inny system plików, np FAT32 czy NTFS? Spytacie po co? Otóż padł mi iphone i podobno nie opłaca się go naprawiać. Nie działa wyświetlacz, trudno mi się z tym pogodzić, więc chciałbym go przerobić na coś w rodzaju pamięci USB. Mój model ma 16GB, wszystko oprócz wyświetlacza działa OK, pliki są widoczne z komputera, ale sam telefon jest dead! Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, narzędzie, napiszcie posta lub na krzysioka @ tlen pl Wydaje mi się, że jest to możliwe, ale pewnie nikt oprócz mnie tego nie potrzebuje, więc niczego nie mogę na ten temat znaleźć
  HELP!!!

 • PSikOn

  Nie słyszałem o takiej przeróbce, ale jak padł wyswietlacz to wymiana lcd nie jest aż tak straszna koszt około 350zł więc chyba nadal warto chyba że coś na płycie gł telefonu.