Apple robi to lepiej …

Analizując ostatnio wszystkie plotki na temat nowych produktów Apple, najchętniej bym sie pokłócił sam z sobą. Jak to możliwe, że Apple wprowadzi na rynek opaskę, zegarek lub telefon z wielkim ekranem skoro wszyscy już to mają. A nawet są już podróbki tego wszystkiego. Przecież zawsze Apple robi coś jako pierwsze. iPod, iPhone, iPad – to pionierskie konstrukcje których przed Apple nie było.

Z tym, że to nie prawda. Przecież odtwarzacze cyfrowej muzyki były przed iPodem, smartphony z dotykowymi ekranami były przed iPhone, a  tablety, pamiętam jak dziś, były kilka lat przed iPadem. Teraz możecie mnie nazwać fanbojem, choć potrafię obronić każde swoje słowo. Różnica między wcześniejszymi produktami, a tymi od Apple polega na tym, że Apple robi to po prostu tak dobrze jak nie zrobił nikt wcześniej. Zdobywając przy tym rynek i serca klientów. Tak było zarówno z iPodem, iPhonem jak i iPadem.
Zupełnie nie jestem przekonany co do prawdziwości wszystkich krążących aktualnie plotek, choć mam swoje zdanie na temat każdej z nich. Jestem jednak przekonany, że Apple po raz kolejny zrobi to dobrze i po raz kolejny będziemy widzieć kwartalne rekordy sprzedaży.

51 Comments

  1. No to wybieraj i uzywaj tego, co ci bardziej odpowiada. Nie pisz jedynie o stabilnosci/niestabilnosci systemu w kontekscie wyboru aplikacji, bo to nie ma sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *