Apple zaprasza na konferencję 12 września

Apple rozesłało dziś zaproszenie do dziennikarzy zapraszające na konferencję 12 września. Potwierdza tym samym plotki które znamy już od dawna. Na konferencji zapewne zobaczymy iPhone 6G i finalną wersję iOS 6. Co jeszcze? Tego się dowiemy już za trochę ponad tydzień. Na zaproszeniu widzimy wielką liczbę 12, która rzuca cień w kształcie 5 – czyżby nowy iPhone był jednak nazwany oficjalnie iPhone 5?? Mamy też hasło które możemy przetłumaczyć „Już prawie jest” – hmm?
iPhone 5

Teraz tą datę już oficjalnie możecie zapisać sobie w Kalendarzu. Oczywiście wspólnie z iMagazine będziemy dla Was na żywo komentować konferencję, która odbędzie się o godzinie 10 lokalnego czasu  (19 w Polsce) w Yerba Buena Center for the Arts.

57 Comments

 1. Oni nas wkręcają :D. I tak będzie The New iPhone.

 2. szusta generacja ale nazwany 5 kiedy aple nazywało generacjami

 3. arju kiding
  stary flamastrem se w kalendażu napisz może na festivalu puszczą live

 4. to będzie 15 Grudzień. Już powinien byi iOS 6 GM. :)

 5. @norbertcala:disqus

  Hej Norbert – czy ty nie wiesz (pamietasz) jak to jest z tymi preorder iPhone – znaczy sie – czy on zawsze jest w dniu konferencji – czyli czy bede mogl go juz zlozyc 12 wrzesnia?

  Z gory dzieki za pomoc

 6. Nie powinno być 5s ani 6s. A to dlatego że (prawdopodobnie) Iphone 4s Był skrótem od Four S W czym four fonetycznie brzmi jak for, a ,,S” może być skrótem od Steve. Ten fakt może potwierdzić to, że 4s był ,,wydany” niedługo po śmierci Steva Jobsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *