Będzie sprzętowa naprawa wszystkich iPhone 4

Jeden z analityków rynku telefonii komórkowej opowiedział serwisowi www.appleinsider.com, o możliwym sposobie naprawy iPhone 4. Powołując się na źródła wśród inżynierów Apple twierdzi, że firma na dzisiejszej konferencji zaproponuje wszystkim, którzy nabyli iPhone 4 darmową, oczywiście naprawę ich telefonów. Usunięcie pojawiających się problemów z zasięgiem ma nastąpić poprzez wprowadzenie do środka telefonu gumowego elementu, który w jakiś magiczny sposób będzie izolował anteny. Ma nie być to w żaden sposób widoczne na zewnątrz telefonu.
Od strony inżynieryjnej rozwiązanie to nazywane jest przez Ashoka Kumara jako Brutal Force i mało eleganckie.

Jestem niezmiernie ciekaw co powie nam Jobs dzisiaj wieczorem.
Niestety u mnie na żywo tego śledzić nie będziecie mogli, ale zaraz po postaram się zrobić wpis z podsumowanie o ile będę miał zasięg.

 • George

  Fajnie jakby z zewnątrz się nie zmienił po tym zabiegu bo jest na prawdę bardzo ładny.

 • imaniak

  heh, no to teraz problem dla tych co kupili iphony 4 za granicą

 • DJ

  Zaraz pewnie będą to robić i w nieautoryzowanych serwisach, a jak ktoś wziął iPhone 4 z zagranicy to chyba niepotrzebna mu gwarancja, jeśli faktycznie nie ma zamiaru jechać za granicę.

 • Marucins

  Zapytam no i co z tego że wprowadzi Apple rozwiązanie – pytanie jest PO CO KŁAMAĆ w otwartym liście na temat rzekomej naprawy wady poprzez soft!

  aha i to jest zabawne „oczywiście naprawę ich telefonów”
  NAPRAWĘ? A coś się zepsuło? Wał był na starcie to nie uszkodzenie to błąd konstrukcji – nazywajmy sprawę po imieniu! Nie pozwólmy PR’owi dyktować warunków! :D

 • http://b4it.xorg.pl b4it

  Jesli wada to ja tez sie naprawia – nie tylko uszkodzenia.

 • George

  Norbi mam pytanko – czy w iPhone 4 można przesyłać pliki przez bluetooth ? Nie jestem w stanie sprawdzić bo swojego już sprzedałem a drugi w folii i nie zamierzam go rozpakowywać…

 • Rodney

  Marucins nie ekscytuj sie tak :)

 • VnnAmed

  ja mam nadzieję że te które zawitają do Polski nie będą już ,,felerne” :D

 • Greg

  Norbi, przepraszam za OffTop, ale Mam wielki problem i liczę że Mi pomożesz. Dziś upadłem, mając iPhone’a w kieszeni (czyli on również upadł). Po paru godzinach, ekran cały czas świeci na biało, jeśli się go włącza. Próbowałem restart itp., ale nic – Ciągle to samo. Dodam jeszcze, że wydaje się jakby był włączony (mozna wyciszyć i chyba przejść przez odblokowanie). Co mam teraz zrobić? A jeśli mam go naprawić, to w jakim miejscu najlepiej? Jestem z Katowic. Z góry dzięki.

 • PePe71
 • Flora

  Hello,friend.My name is Flora in TELE MALL CO.,LTD from Shenzhen China.We specialize in the export of iPhone/iPad/iPod/HTC parts and accessories.Price lists will be forwarded at your further inquiry.
  Email:sales01@phonepartsmall.com
  Web:http://www.phonepartsmall.com

  Yours faithfully,
  Flora