Będziemy mogli wybrać między iOS 6 a iOS 7?

ScreenshotPoczątkowo pytanie z tematu wydaje się być z gatunku tych, który nie ma potrzeby zadawać. Przecież to Apple – nie będzie żadnego wyboru. Tyle, że po pierwsze Apple staje się nieprzewidywalne :), a po drugie jest przynajmniej kilka powodów i przesłanek mogących świadczyć o tym, że Apple pozostawi możliwość powrotu z systemu iOS 7 do iOS 6.
Nowy system to ogromna zmiana w wyglądzie. My już system znamy, przyzwyczailiśmy się do niego bardziej lub mniej i podjęliśmy decyzję na TAK lub na NIE. Większość zwykłych użytkowników zrobi aktualizację i może być zaskoczona. Pewnie większość pozytywnie, ale cześć też negatywnie, co z nimi zrobić? Wysłuchiwać żalów czy może pozwolić im wrócić do iOS 6?
Tym bardziej, że iOS 6 w ostatniej wersji nie jest złamany, nie ma żadnego Jailbreaka więc Apple nie musi z nim walczyć. Zresztą ta walka ostatnio jakby przycichła, prawie nikomu nie chce się marnować godzin na złamanie systemu i tworzyć coraz to mniej potrzebnego narzędzia. Apple czuje się więc bezpiecznie bo nie ma JB = nie da się kraść aplikacji.
Jednocześnie dostaliśmy kilka dni temu możliwość pobierania z AppStore starszych wersji aplikacji niż te aktualne. To oczywiście może być tylko dbałość Apple o użytkowników  starszych urządzeń, ale jak by nie patrzeć mamy narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli pobrać z AppStore starsze wersje aplikacji już dostosowanych do iOS 7. Czyli Ci który zdecydują się wrócić z iOS 7 do 6 nie będą mieli żadnego problemu z wcześniej używanymi przez siebie programami.

Gdy wszystko to złożyłem w całość to wyszło mi, że Apple może zostawić sobie otwartą drogę i ciągle po premierze iOS 7 podpisywać (pozwalać na instalację) także wcześniejszy soft iOS 6.1.4/iOS 6.1.3. Już wieczorem dowiemy się czy miałem rację.

Zrzut ekranu pochodzi od TomaszPadre

AKTUALIZACJA
Okienko pozwalające wrócić z iOS 7 do iOS 6 było otwarte przez trzy dni. Dziś niestety zostało zamknięte …. za wcześnie.

58 Comments

  1. ja tez bym chjciałą powrócić…..

  2. to juz nie bedzie mozliwosci powrotu do iOS 6 ?!?!!? :oo
    ten iOs 7 jest beznadziejny! ..

  3. Jestem w podobnej sytuacji. Właśnie skończyłam aktualizacje i przeszłam załamanie nerwowę. Jak wrócić do 6?

  4. jak wrócić z IOS 7 na IOS 6 prosze powiedzcie jak mam to zrobić , nie chce tego IOS 7

  5. ja nie potrafie wrócić do 6, możesz mi wytłumaczyć jak to zrobić?

  6. a mozesz wytlumaczyc ktok po kroku, prosze

  7. jak przywrucić ios 6?

  8. jak przywrócić ios 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *