Biały iPhone 4 jeszcze w kwietniu …

… tego roku!
Zapomnieliście już o białym iPhone 4? Ostatnio Apple zupełnie skasowało wszelkie odnośniki do białego iPhone 4 w swoim sklepie i wydawało się, że to zupełnie zakończy temat. Tymczasem wczoraj/dzisiaj wiarygodne źródła wwww.businessweek.com informują, że biały iPhone 4 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Ma być dostępna wersja zarówno GSM jak i CDMA. Pada też bardzo mocny argument dlaczego ma się tak stać. Apple wypuszczając teraz białego iPhone 4 będzie mogło podtrzymać zainteresowanie swoim telefonem i bez większego bólu przesunąć premierę iPhone 5 na termin późniejszy. Bardzo możliwe, że zostaną połączone dwie imprezy i we wrześniu zobaczymy zarówno nowy telefon jak i nowe iPody.

Czwórka pojawiła się w tamtym roku w czerwcu więc i w tym w czerwcu powinna się pojawić Piątka. Jednak słychać coraz więcej głosów, że na zbliżającej się konferencji WWDC11 wcale nie zobaczymy iPhone 5, a jedynie system iOS 5 w wersji developerskiej i finalną wersję Mac OS Lion. Ja ciągle jednak uważam, a może bardziej wierzę w to, że jednak iPhone 5 też zostanie pokazany w czerwcu. Jeśli Białas pojawi się faktycznie w kwietniu w sklepach to moja wiara zostanie jeszcze bardziej zachwiana. Jeśli jednak się nie pojawi to możecie sobie na niego popatrzeć na dołączonym do wpisu zdjęciu :).

 • Adam

  iPhone 5 bedzie w czerwcu, a iPody nowe we wrzesniu, wszystko po staremu. A dalczego? Bo na pewno nie pojawią się razem we wrześniu. Wtedy część osób by kupiła albo iPhone’a 5, albo iPoda touch 5. A przecież chodzi o to, by w czerwcu kupić nowego iPhone’a, a we wrześniu – iPoda :). Apple się zna na sprzedaży jak mało jaka firma, więc bez obaw norbi, ja też liczę na iPhone’a 5 w czerwcu ;).

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Adam: Obawiam się, że iPody oraz iPhone są przeznaczone dla innego odbiorcy.

 • Ant3k

  Wydaje mi się, że iPhone wyjdzie razem z iPodami na jesień. iPod Touch dostanie funkcje telefonu. I mam nadzieje, ze iGadżetami będzie można płacić ;).

 • buisell

  @Ant3k: iPod to iPod, nie telefon!

 • Puma

  Ja natomiast zupełnie nie rozumiem tej pogoni za białym iPkiem. Wiem, wiem, de gustibus ale mnie sie on po prostu nie podoba :)

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Puma: bo biały jest dla ortodoksyjnych fanów Apple :)

 • CzesiO

  A może nowy, biały iPhone 4 wyjdzie już z oznaczeniem cyfry 5?

 • lol

  nie da się raczej ukryć, że lada dzień-tydzień nadchodzi nowy król, którym nie wątpliwie jest Samsung Galaxy S II
  będzie to najlepszy tel do premiery iP5
  a Apple możliwe, że chce przyćmić Samsung Galaxy S II właśnie białym iP, bo zapowiada się ten sam okres premiery
  a może Apple wpakowało do białego iP procek z iPada II i chce Samsunga wkurzyć :D

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  lol: Samsung Samsung Samsung, a Samsung ma w domu pralkę Samsunga. Nie wiedziałem, że robią też telefony :)

 • 3G

  @norbi a to o tyle dziwne z nie znasz tej marki, skoro większość podzespołów w iUrzadzeniach pochodzi od Samsunga;)

 • Bart

  @3G – to ze jakies uklady scalone w iP sa od Samsung – to nie znaczy ze samsung robi dobre smartphone

  nie przecze ze na papierze galaxy S II bedzie wypas

  tu rozchodzi sie o jakosc wykonania – wsparcie programowe (tak tak – update przez powiedzmy 2 lata)

  dam glupi przyklad – mialem HTC Desire i iP 4 – niby desire lepszy na papierze – ale takie bzdury jak jakosc glosu z glosniczka (tak te basy) – jakosc wykonania – miazdza kazdy tel na rynku

 • 3G

  @Bart – jakość wykonania to chyba właśnie te „układy scalone”? Albo np. słynny i naprawdę porządny ekran w iP4 – też przyjeżdża do montowania z fabryk Samsunga. Tak samo jak w iPadach.

  Miałem przez kilka miesięcy, iPhone 4, a Nexusa S aktualnie i muszę powiedzieć, że ekran Super AMOLED, który jest w NS jest moim zdaniem najlepszym ekranem na jaki dane mi było patrzeć i jakiego dane mi było używać. Ponadto jest bardzo miły w dotyku i w ogóle się nie „paćka” ale to już chyba nie zasługa Samsunga a Gorilla Glass.

  Nie bronię Samsunga, sam nigdy nie kupiłbym telefonu/tabletu od nich bo niespecjalnie słuchają klientów – ale podzespoły udostępniają bardzo wysokiej jakości. Napisałem ten komentarz wyżej bo wiem jak Apple fani reagują się gdy się wypomni Applowi ten związek ze znienawidzonym „Szajsungiem”;)

 • lol

  zobaczcie sobie test wydajności tego galaxy S II bo robi wrażenie

 • gucio23

  http://www.youtube.com/watch?v=oOxAh4I2jrk na takich podzespołach ten android tak muli ? o co chodzi xD ? mi szybciej chodzi 3G z procesorem conajmniej 4x wolniejszym niz ten samsung. Niby ładny ale to wejście słuchawkowe, tak jak by nie wiedzieli gdzie je dać :/

 • Pingback: 27 kwietnia – biały dzień | Blog - iPod, iPad, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 - informacje ...