Ciekawe programy z AppStore – Część 61

Zapraszam do 61 cześć przeglądu ciekawych programów z AppStore.

Jaeger-LeCoultreUwielbiam iPody, ale jestem też od jakiegoś czasu pasjonatem zegarków. Dlatego ucieszył mnie bardzo dostępny w AppStore multimedialny katalog zegarków Manufaktury Jaeger-LeCoultre. W katalogu zobaczymy wszystkie zegarki z kolekcji 2009 oraz dowiemy się dużo na temat ich budowy. Będziemy mogli obejrzeć filmiki przedstawiające składanie zegarka oraz sprawdzić swoje umiejętności zegarmistrzowskie. Na koniec program pozwoli nam na zainstalowanie w iPhone tapety z zegarkiem, oraz znajdzie najbliższy sklep w którym zegarki Jaeger-LeCoulture da się kupić. Bardzo ciekawa i darmowa pozycja dla pasjonatów. W najbliższym czasie powinien się w AppStore pojawić podobny program od Rolexa. Ja zaś czekam na Tag Heuer oraz Omege :)

Shazam EncoreShazam do darmowy program identyfikujący muzykę na podstawie tego co wychwyci nasz mikrofon w telefonie lub iPodzie touch (z zewnętrznym mikrofonem). Działa rewelacyjnie ale niestety ma jedną wadę, nie ma go w polskim AppStore. Co ciekawe kilka dni temu pojawiła się płatna 3,99 Euro, wersja premium tego programu pod nazwą Shazam Encore i jest ona dostępna w polskim oddziale sklepu. Co więc zyskujemy jeśli zdecydujemy się na wersję płatną? Będziemy mogli podzielić się tym czego aktualnie słuchamy ze znajomymi poprzez Twittera, zobaczyć czego słuchają ludzie na zobaczyć na mapie gdzie słuchaliśmy danej muzyki i wiele wiele więcej.

O tej grze pisze już dziś kilka serwisów. Wszystko z powodu … no właśnie nie będę zdradzał jeśli jeszcze nie widzieliście.
iRevolver to darmowa sumulacja gry w rosyjską ruletkę. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji grać to spieszę z wyjaśnieniem. Do bębenka rewolweru wkładamy jeden nabój. Pokręcamy bębenkiem przykładamy broń do głowy i strzelamy. Jak mamy szczęście to możemy o tym opowiedzieć, jeśli nie mamy to cóż.
Obejrzycie do końca film, który prawdopodobnie jest promocją programu.

 • PETER_SZEF

  ten filmik mnie dobija

 • http://www.ajpad.pl VeriS

  na rosyjskiej stronie iphones.ru jest artykuł odnośnie aktualizacji oprogramowania dla ipod nano 5g.
  Jeśli ktoś miałby pełną listę zmian byłbym wdzięczny :)

 • pio11

  Posikałem się ze śmiechu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 • Djksyy

  Witam nie wiem czy autor tego wątku zezwolił na jago kopiowanie lecz ktoś tak jednak uczynił podaję link
  http://ajfon3g.com.pl/

 • bisene

  W rosyjskiej ruletce raz się kręci magazynkiem

 • mietek

  djksyy czy to jest kopiowane? moim zdaniem nie.. w internecie bylo glosno o tej aplikacji

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  mietek, Djksyy: Ja tam się nie czepiam o kopiowanie czy nie kopiowanie, ale teksty z tej strony bardzo podobnie wyglądają do moich, bardzo podobnie :)

 • Pingback: Ciekawe programy z AppStore – Część 80 « Blog - iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS - informacje ...