Ciekawe programy z AppStore – Część 102 – Życzenia

102 odcinek ciekawych aplikacji jest wyjątkowy bo za jego pomocą chciałem Wam złożyć życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Wiem, że każdy z Was ma inny sposób na ich spędzenie i mam nadzieję, że każdy będzie szczęśliwy. Jako, że życzeń składać nie potrafię to proszę oto trzy aplikacje, które mogą to zrobić za mnie. Dzięki nim też iPhone może jutro wieczorem przemówić ludzkim głosem.

Pierwsza z nich nosi wiele mówiącą nazwę Życzenia.  Za jej pomocą znajdziecie odpowiednią treść życzeń nie tylko na Boże Narodzenie ale też prawie każdą inną dowolną okazję. Łącznie mamy prawie 3 tysiące tekstów podzielonych na 24 kategorie, czyli jest z czego wybierać. Dodatkowo oczywiście każdy tekst możemy dowolnie personalizować przed wysłaniem za pomocą SMS lub wrzuceniem na Facebooka. Mi w programie najbardziej podobała się fajna integracja z SMS oraz możliwość pominięcia polskich znaków w jego treści, co przy wysyłaniu hurtem znacznie obniży koszty. Cena aplikacji to 0,79 Euro.

Druga aplikacja o bardzo długiej nazwie Kolędy, życzenia świąteczne – Boże Narodzenie, jest już bardziej specjalizowana bowiem dotyczy tylko zbliżających się świąt. W niej również możemy znaleźć bazę gotowych tekstów do wysłania SMS lub Mailem, ale dodatkowo mamy też wbudowany śpiewnik zawierający teksty pięknych polskich kolęd. Dzięki temu program przyda się zarówno przed kolacją wigilijną jak i również w jej trakcie. Jeśli zaś nasz głos nie pozwala nawet na śpiewanie kolęd to w programie można nabyć gotowe już utwory śpiewane przez znanych artystów. Dodatkowo, program zawiera bazę zwyczajów świątecznych, niektórych bardzo już zapomnianych. Ten program również kosztuje 0,79 Euro.

Hej Kolęda to już bardzo wyspecjalizowany program  będący swoistym kolędowym karaoke. Aplikacja występuje w wersji Lite (bezpłatnej) w której są trzy kolędy oraz pełnej płatnej 2,39 Euro w której mamy 22 świąteczne utwory. W programie możemy wyświetlić tekst kolędy i odtworzyć melodię pod którą możemy sami śpiewać. Możemy też oglądać świąteczne animacje i porostu wsłuchać się w melodie kolęd i poczuć świąteczny nastrój.

3 Comments

  1. @Norbi – „o to”, a nie „oto”.

  2. No to przy okazji takich świątecznych programów chciałem Tobie Norbi, Twojej żonie i małem synowi złożyć życzenia świąteczne! Wielu pomyślności i jeszcze większego zaawansowania w kwestii Jabłuszek! Pozdrawiam

  3. Cześć, w nowym Skype 3.0 wreszcie wideorozmowy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *