Creative TravelSound i85 – głośnik i radio dla iPoda nano 4G

i85_front_backFirma Creative wprowadziła do sprzedaży rewelacyjny gadżet dla iPoda nano 4G czyli TravelSound i85. Urządzenie kosztujące 99,99$ (około 340,00 zł) jest głośnikiem i radiem FM działającym z tym modelem iPoda. Produkt jest przeznaczony tylko dla modelu Nano 4G gdyż jest jakby miniaturową stacją dokującą/plecakiem o kształcie iPoda.
W urządzeniu znajdziemy wzmacniacz, głośnik oraz baterię pozwalającą na 15 godzin słuchania muzyki. Gadżet posiada trój-kolorowy wskaźnik LED który nas poinformuje o stanie naładowania baterii oraz złącze mini USB do ładowania i synchronizacji z komputerem.
Ogromną zaletą urządzenia jest wbudowany tuner FM który całkowicie integruje się z iPodem, zupełnie tak samo jak Radio firmowane przez Apple. Wygląda to tak, że po podłączeniu urządzenia pojawia się nowe pozycja w menu iPoda o nazwie Radio. W pudełku z głośnikiem znajdziemy też podstawkę pozwalającą na umieszczenie iPoda z głośnikiem w pozycji stojącej.
Jak dla mnie idealne urządzenie na wszelkiego rodzaju biwaki, jeśli będzie dostępne szybko w Polsce to na pewno zabiorę go ze sobą na Kamperowe wakacje. Tylko ta cena – dość wysoka.

 • http://www.gawis.yoyo.pl andig

  Rzeczywiście super sprawa!!! Ciekawe jakiej jakości jest dźwięk. Oczywiście nie spodziewam się cudów, ale chociaż lepsza niż z iPhona powinna być ;).

 • Pietro

  Kolejny gadżet dla cymbałów chodzących po ulicy i jeżdżących autobusem, by ze wszystkim podzielić się swoją ukochaną muzyką… Suuuper…

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Pietro: A dla mnie to gadżet który pozwoli posłuchać ulubionej muzyki na działce lub pustej plaży

 • Pietro

  Norbi: Może jakiś nowy news, bo nudno trochę się zrobiło….

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Pietr: Newsy są tak często jak jest coś ciekawego. Niestety światek iPodowy jest taki, że albo się dzieje dużo albo nic :(