Czy iPad będzie dostępny w Polsce?

Odpowiedź na pytanie z tematu pozornie jest prosta TAK będzie. Jednak jak się przyjrzeć specyfikacji można nabrać podejrzeń, Oto zestaw języków z strony Apple.

Obsługa języka angielskiego, francuskiego, niemiecki, japoński, holenderski, włoski, hiszpański, uproszczony chiński, rosyjski
Obsługa klawiatury dla języka angielskiego (Stany Zjednoczone) Angielski (Wielka Brytania), francuski (Francja, Kanada), niemiecki, japoński (QWERTY), holenderski, flamandzki, hiszpański, włoski, chiński uproszczony (pisma ręcznego i Pinyin), rosyjski
Słownik wsparcie dla języka angielskiego (USA), angielski (Wielka Brytania), francuski, francuski (Kanada), francuski (Szwajcaria), niemiecki, japoński, holenderski, flamandzki, hiszpański, włoski, chiński uproszczony (pisma ręcznego i Pinyin), rosyjski

Jakby nie patrzeć o polskim języku w przypadku iPada firma nie wspomina? Czy więc będzie dostępny w Polsce w Czerwcu? Mam wielkie obawy, że nie.

 • http://chato.pl chato

  Myślę, że kluczowe z wczorajszego KeyNote’a była informacja:
  „International deals by June” … więc nie ma sensu już teraz bić piany.

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Ja był nie był taki pewien.

 • unqtom

  Ja uważam że po prostu są w plecy z softem, m.in. z tego powodu też taki duży odstęp czasu do premiery 60/90 dni.
  Zauważcie że na prezentacjach „hands-on” nie działał search i inne funkcje tabletu a to precedens jeżeli chodzi o prezentacje nowych produktów Apple.
  Założę się że spece będą (jak to zwykle bywa w Apple) po cichu updatowane wraz z postępami prac w iPhoneOS. I język polski pojawi się tak czy inaczej.

 • Mustafa

  już można zamówić ipada w polskim ispocie ;-)

 • Pingback: Zarezerwuj iPada w iSpot « Blog - iPod, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS - informacje ...

 • Golabek

  Właśnie dostałem info od apple’a nt iPada – po polsku, z linkami prowadzącymi do polskiej już stronie o ipadzie – czyli mamy już odpowiedź :)