Czy nowy iPhone 3G pasuje do uniwersalnej stacji dokującej?

[singlepic=791,267,200,,right]Jak już pisałem, nowy iPhone nie będzie dostarczany z stacją dokującą. Trochę to dziwne bo akurat stacja dokująca jest bardzo przydatna i znacznie zwiększała atrakcyjność urządzenia. Niestety tym razem trzeba będzie dokupić ją oddzielnie w cenie 29$. Niestety nowy iPhone 3G nie będzie pasował też do starej stacji dokującej do iPhone, niewiadomą też pozostaje czy będzie pasował do uniwersalnej stacji dokującej. Na stronach Apple w opisie stacji cisza o tym. Zawiódłbym się gdyby nie pasował. Mam na biurku dwie różne stacje dokujące do iPhone i trzy uniwersalne, gdybym musiał kupić kolejna dla iPhone 3G było by to nie sprawiedliwe. Swoją drogą ciekawe czy ukaże się stacja dokująca do iPhone 3G z złączem do ładowania słuchawki bluetooth, a może ukaże się niedługo nowa słuchawka??

  • Bart

    Co do słuchawki bluetooth, to wszystko rozgrywa się właśnie o sam bluetooth i możliwość jego sparowania. Mam nadzieję, że w iPhone 3G będzie już możliwość normalnego korzystania ze wspomnianego powyżej połączenia, czy za pomocą standardowego firmware’u czy też programów firm trzecich (co prawda w tym wypadku, najlepiej, gdyby było darmowe, bez reklam, itp. :-P).

    Sam mam uniwersalną stację dokującą (tą nową, obsługującą iPody Classic, itd.), a do tego planuję zakup iPhone 3G, dlatego też jestem żywo zainteresowany tą kwestią. Jeśli się czegoś dowiesz, Norbercie, informuj nas na bieżąco!

  • http://blog.khron.net KHRoN

    chyba „niesprawiedliwe”?

    w każdym razie czego spodziwałeś się po Apple? :>