Darmowy dostęp do Internetu dla iPodów touch oraz iPhonów

[singlepic=1341,267,200,,right]Chciałbym przedstawić Wam bardzo interesujący projekt jakim jest „http://atlas-wifi.pl – Darmowy dostęp do Internetu”.
Jest to baza danych o darmowych Hotspotach (punktach dostępowych Wi-Fi) w których będziecie mogli skorzystać z Internetu na Waszych iPhonach lub iPodach touch. W bazie jest już całkiem dużo punktów a dzięki temu, że możecie sami dodawać kolejne baza na pewno będzie się rozrastała.
Warto poświęcić chwilę i dodać punkty które znacie.
Niezaprzeczalnym plusem serwisu jest to, że doskonale działa w mobilnej wersji Safari nawet z skalowaną mapką pokazującą Hotspoty.
Adres serwisu to http://atlas-wifi.pl.

 • Aufly

  dobra opcja, podoba mi sie :)

 • gh_

  Swietny pomysl!! Napwno cos dodam!

 • Piotr

  Bardzo fajny pomysł.

  Nie wiem jak jest w innych częściach kraju ale na mazurach jest mnóstwo hot-spotów. Ostatnio jechałem trasą Reszel – Jeziorany – Barczewo – Olsztyn, w niemal każdej wiosce była przynajmniej jedna otwarta sieć WiFi :)

  Dodatkowo mnóstwo sieci z neostradowego liveboxa zabezpieczone tylko WEP. Jest jakiś program na iphone do dekodowania klucza WEP?

  Uważać trzeba tylko aby w obcych sieciach logować się tylko na stronach używających SSL.

 • emo9

  otwarta sieć to nie hotspot człwieku

 • Piotr

  Czemu tak sądzisz człowieku?
  W jaki sposób odróżniasz hotspot od sieci otwartej nieświadomie?

  Moja sieć była świadomie przez długi czas otwarta dla chętnych (i korzystali) zanim sam zacząłem używać WiFi – to nie był wg. Ciebie hotspot?

  Pytam retorycznie.

 • Blacker

  Na http://www.pdaclub.pl jest lista HotSpotow – od kilku lat sukcesywnie powiekszana – w sumie nic nowego

 • Jim

  Niestety, wiele z tych punktow jest skopiowane z innych stronek tego typu. Wiele punktow juz dawno nie istnieje, w Krakowie na przyklad. Wszystko chca usunac i wprowadzic abonamentowy dostep, lub wykupywany na karte, tak jak na zachodzie Europy

 • Pingback: Darmowy net na iPhone!