Działający „iPhone 6” – już na Allegro

iphone 6 z allegroiPhone’a 6 już można kupić na tej aukcji Allegro – drobnym drukiem dopisane tylko, że klon i działa na Androidzie. Co ciekawe to najnowszy Andorid 4,4 czyli taki którego nie ma jeszcze sporo „flagowych” telefonów z tym systemem. W specyfikacji przeczytamy też, że ma pudełko ładowarkę i logo jabłuszka :) – choć akurat na zdjęciach tego ostatniego nie widać. Muszę przyznać, że wyjątkowo szybko w tym roku pojawiły się takie dziwolągi. Jestem bardzo ciekaw kiedy pojawią się pierwsi użytkownicy iPhone’a 6, którzy go kupili okazyjnie na stacji benzynowej od mocno opalonego Pana.
Cena trochę wysoka, szkoda bo bym go dodał do swojej kolekcji osobliwości :).

14 Comments

 1. Mam tylko nadzieje ze tak nie będzie wyglądać iPhone 6, to typowy szajsung , totalne zaprzeczenie wspaniałej formy i aplowskiej myśli o idealnym i pięknym nowym iPhonie

 2. Grzegorz Stępień

  „logo jabłuszka” – zapewne chodzi o naklejki dołączane do zestawu.

 3. Zgłosiłem aukcję do obsługi Allegro ze względu na sprzedaż nieoryginalnego produktu. W kilku miejscach pojawia się nazwa iPhone 6 co wprowadza w błąd ew. kupujących, którzy mogą nie znać się na produktach Apple tak dobrze jak my, ale którzy wiedzą, że model iPhone oznaczony cyfrą 6 ma się pojawić.

  Polecam Wam zrobienie tego samego, może obsługa Allegro zareaguje i uchroni to kogoś przed stratą pieniędzy i nerwami.

 4. Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ale białe ramki na tylnym panelu wyglądają jakby to był zdarty od dłuższego użytkowania lakier. Każdy model iphone jaki do tej pory się ukazał, posiadał na prawdę fenomenalny design. Niestety, również muszę się zgodzić z komentarzem wyżej.

 5. Newest perfect 1:1 i6 i6s phone 4.7inch Android 4.4 MTK6582 Quad Core I6 mobile phone 2GB RAM 16GB ROM / Rear 8.0MP 960*540

 6. Logo penie sam autor zdjął aby obsługa nie wywaliła mu akcji.

 7. ano tak – polak znowu doi – cena x2

 8. ma TouchID? :))))

 9. uuups :D
  „Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro.”

 10. A co z iPad – nie tylko Apple ma prawo do tej nazwy.

 11. Czy widząc nazwę iPad abo iPhone myślisz o produkcie firmy Apple czy o jakimś innym, bo „nie tylko Apple ma prawo do tej nazwy”?

 12. W przeciwieństwie do…. nie ślinie się – to po pierwsze.
  A po drugie pierwsze co przychodzi mi do głowy – co ma w środku ten produkt, jakie podzespoły, jak działa itd…

  Nie myślę o Apple. Ale niektórzy mogą mieć skojarzenie związane z Apple. Ale co zrobisz jak im deska do krojenia przypomina iPada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *