Francuska oferta dla użytkowników obecnego iPhone

Francuscy użytkownicy iPhone informują, że otrzymali od Orange oferty zniżek na nowy model iPhone. Nowy model może dzięki temu mieć cenę tylko 50 Euro. Będzie się to jednak wiązało z zwrotem obecnie używanego modelu. Czyżby więc szansa na dużo tanich modeli starego iPhone (refurbished). A może Orange przygotowuje się na rozpoczęcie sprzedaży w Polsce i właśnie na naszym rynku zamierza upchnąć stare modele ?

 • Bart

  Nie pamiętam, aby inny produkt firmy Apple budził tyle kontrowersji na arenie światowej. Być może jest to wpływ rozwinięcia mediów. Tak czy inaczej, chcę już zobaczyć, co stanie się 9.06.2008r., myślę, że będzie to początek czegoś nowego.

 • Oskario

  Czyli jak nie mam iphone i wyjdą nowe to te stare potanieją? Np na allegro?

 • Oskario

  Ja również oczekuję na 9.06.2008 :) Jeszcze 13 dni . . .

 • Bart

  Oskario, co do starych to zobaczymy. Może być różnie, ze względu na politykę Apple, która to firma wycofuje zwykle produkty, które zastępuje nowymi modelami. Pytanie jest takie – czy wyprzedadzą się stare iPhone’y przed wprowadzeniem nowej generacji czy nie. Może Apple wprowadzi 2 iPhone’a a model obecny zostanie utrzymany nadal w sprzedaży, przy czym zostanie wznowiona sprzedaż np. 2 tygodnie po rozpoczęciu dostępności nowego modelu (w taki rozwój sytuacji szczerze wątpię). Tym niemniej nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie.