Hybrydowy iPhone nano specjalnie dla Verizon?

iPhone ekran 2,8AppleInsider dotarł do raportu firmy OTR Global w którym znajduje się informacja oo podpisanych przez Apple umowach na produkcję iPhone’a działającego zarówno w sieciach UMTS jak i CDMA. Taki hybrydowy iPhone miałby zostać zostać wprowadzony do sprzedaży w trzecim kwartale 2010 roku.
Hybrydowa wersja telefonu Apple zbudowana ma zostać na podzespołach Qualcomm. Obsługa sieci zarówno GSM jak i CDMA2000 pozwoli używać iPhone’a praktycznie w każdej sieci na świecie. W raporcie jako docelowy odbiorca tego modelu wymieniana jest amerykańska sieć Verizon.
Producentem ma tym razem zostać firma Pegatron powiązana z Asustek. Do tej pory nasze ulubione teleofny wychodziły z hal produkcyjnych Foxconna.
Co ciekawe powracają plotki o możliwości zmniejszenia wymiarów urządzenia. Hybrydowy iPhone nowej generacji ma mieć ekran 2,8 cala a nie jak obecnie 3,5. Czyżbyśmy mieli jednak otrzymać iPhone’a nano?
Przypominam, że jakiś czas temu były nawet w sprzedaży pokrowce na tą mniejszą wersję iPhone’a. Niestety sam telefon się nie pojawił.

4 Comments

  1. Lepiej by po prostu w iPhone’ie 4G/5G/albo-i-lepiej wstawili dodatkowo obsługę CDMA2000 – rodzimi klienci Orange by skorzystali, jeżeli oczywiście w ramach CDMA2000 oprócz rozmów obsługiwana była transmisja danych. ;) Mniejszy ekran, albo sprzedawanie tej wersji tylko w danej sieci by mi się nie podobało zbytnio, zresztą nie spodziewałbym się tego po Apple.

  2. Ja bym chciał wersję nano. Obecna jest za duża

  3. Za duża? Ciebie chyba głowa boli. Wszyscy producenci mają teraz ekrany nawet po 3.8 cala,a nawet i 4 a Apple by jeszcze bardziej zmniejszył ekran? To się im nie opłaca,oraz nic na tym nie zyskają oraz będą negatywnie odstawać od konkurencji.Poza tym nie jest za duży.Moim zdaniem Apple powinno powiększyć do przynajmniej 3.8 cala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *