iMagazine 10/2011 – Mamy już rok

Jeśli dla Was niedziela będzie leniwa, dla mnie niestety nie będzie, to możecie ją poświecić na czytanie podwójnie wyjątkowego wydania iMagazine 10/2011. Numer to wyjątkowy bo iM skończył rok, ale jeszcze bardziej wyjątkowy bo … bo wszyscy wiemy. Dlatego oddam głos Dominikowi.

„iMagazine skończył rok. Byliśmy już przygotowani do hucznych obchodów rocznicy, bo jest czym się pochwalić, ale…
Steve Jobs nie żyje. Wiadomość jak grom z jasnego nieba uderzyła w nas wszystkich. Odszedł bodajże największy wizjoner naszych czasów, bez którego pomysłów i uporu, nadal żylibyśmy w świecie bez GUI. Jego geniusz polegał na tym, że potrafił przedstawić nam, użytkownikom, zwykłe rzeczy z niezwykłej perspektywy i zmieniać długoletnie przyzwyczajenia. Do tego stopnia, że potrafiliśmy stać godzinami w długich kolejkach po produkty stworzone przez Apple.

Choć większość z nas nie znała go osobiście, poczuliśmy, że odszedł ktoś nam bliski. Zrozumieliśmy, że nieuchronnie kończy się pewna era, której byliśmy świadkami, którą mogliśmy poczuć własnymi palcami używając produktów, będących jej nierozerwalną częścią.

Gdyby nie Steve Jobs i jego pomysły, zapewne nie spotkalibyśmy się – my nie tworzylibyśmy iMagazine dla Was, a Wy nie bylibyście macuserami i naszymi czytelnikami. Osoba Steva Jobsa wpłynęła na nas wszystkich, wymusiła spojrzenie na świat i produkty nas otaczające z innej perspektywy”

Numer do pobrania z www.imagazine.pl oraz za pomocą aplikacji iMagazine z AppStore. W aplikacji numer ten będzie w poniedziałek bo jego umieszczenie wymagało aktualizacji programu. Także Stay Tuned.

 • Rsplus

  Ta aplikacja powinna byc dopracowana :(

  Żeby była w kiosku i sama sie aktualizowala . To by była rewelacja :)

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Będzie w ciągu max 2 tygodni, pewnie szybciej, prace są na ukończeniu. Mamy nadzieję, że będzie to pierwszy polski magazyn w Kiosku.

 • Kuras77

  Super!!! :)