iMagazine 10/2012 – Drugie urodziny iMagazine!

iMagazine 10/2012 – Drugie urodziny iMagazine!

„5 października 2010 roku wydaliśmy pierwszy numer iMagazine. Tak – to już dwa lata, odkąd jesteśmy z Wami. Dwa lata ciężkiej pracy, która daje nam niesamowitą satysfakcję. Dwa lata, co miesiąc, prezentujemy Wam najciekawsze nowości sprzętowe, programowe, książkowe, filmowe, muzyczne. Wszystko to, co lubicie Wy – nasi czytelnicy”

Tyle tytułem wstępu od Dominika. Ja od Siebie dodam, że zanim powstał iMagazine przez dwa lata projekt istniał jako Moje Jabłuszko. Dość wspomnień … co w numerze, przede wszystkim recenzje iPhonie 5. O moją dopytywaliście się już od bardzo dawna, zapraszam do jej przeczytania kończy ją zdanie:
„Przez ostatni tydzień słyszałem głównie dwa pytania – czarny czy biały? Oraz – kupować czy wystarczy iPhone 4S? Na pierwsze pytanie już odpowiedziałem, wybierając wersję białą. Na drugie pytanie, odpowiedzią może być powyższy tekst, a iPhone 5 jest dla mnie ….”
Jeśli moja recenzja Wam nie wystarczy to znajdziecie też recenzję Wojtka. Zaznaczam, że w żadnym momencie ich nie konsultowaliśmy. W numerze też test nowych słuchawek EarPods oraz sprawozdanie z naszej wyprawy do iDrezna. Plus tradycyjnie felietony, programy, książki, filmy oraz Cała Muzyka. Nie zabrakło też konkursów z cennymi nagrodami. Zaś osoby naprawdę spostrzegawcze (pierwsza, która odpowie prawidłowo w komentarzach o co mi chodzi  dostanie iPodinfowe podkładki – jedna osoba jedna odpowiedź), znajdą też coś mocno intrygującego.

Numer dostępny już dziś na imagazine.pl, w aplikacji z AppStore dostępny będzie w weekend.

8 Comments

  1. Jest dla mnie… Ciężką pracą ;-)

  2. zdjęcie w reklamie old booth lub nagroda ufundowana przez microsoft :D

  3. Funkcja nazywa się nie przeszkadzać a nie 'cisza nocna’ ? :)

  4. tylko po jednej odpowiedzi poproszę

  5. …idealną kontynuacją serii iPhone’ów.

  6. … za bardzo różny od iPhone’a 4S, by go nie mieć ;).

  7. Gratuluje – wyślij adres na ipod@ipod.info.pl a numer :) pewnie w tym miesiącu juz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *