iMagazine 10/2014 – czwarte urodziny

W tym miesiącu oddaliśmy Wam do rąk dwa numery iMagazine. Numer „zwykły” oraz specjalny poświęcony tylko iOS 8. To wszystko dlatego, że obchodzimy właśnie czwarte urodziny naszego miesięcznika. Jak wspomniałem w jednym numerze znajdziecie tylko informacje na temat iOS 8, zaś w tym regularnym to co zwykle czyli sporo ciekawych felietonów i testów. Ja polecam test Nesta, wszystkie testy muzyczne oraz naszą nową rubrykę Lifestyle MacUsera która od tego miesiąca jest również w wersji dla kobiet. Aplikację do czytania iMagazine możecie pobrać z AppStore,

Jednocześnie chciałbym Was zaprosić na czwarte urodziny iMagazine i przy okazji wspólne oglądanie Keynote Apple. Będzie iMagowy tort, pizza, piwo i nagrody dla prawie każdego – zapiszcie się na FB.

 • Andrzej

  Norbert ja żałuję że w ios8 przestał działać iPhoto. Czy ktoś to w ogóle zauważył?

 • igru

  Niby jest lepsze Photos, ale nie ma pędzli i innych funkcji. Szkoda, kiedyś dałem za to 5 euro, genialnie się obrabiało zdjęcia. Dlatego nie aktualizuję iPada do 8.

 • Andrzej

  Bo nie było zbyt popularne i używane. Kiedyś o tum czytałem artykuł. Ja tez za to zapłaciłem. Kto mi zwróci kasę? Tylko w ryj mogę dostać pewnie. Tak się po prostu nie robi. Mogli nie ulepszać aplikacji ale pozwolić na działanie jej w każdej następnej wersji systemu. Tez nie aktualizuje iPada. Fuck Apple!

 • Robert Sikorski

  A ja cos powiem na temat numeru o iOS 8 – genialna animacja przewracania stron