iMagazine 12/2012 – Co kupić macuserowi?

iMagazine 12/2012 – Co kupić macuserowi? Na początek odrobina przechwałek :) Jestem miło zaskoczony całym zespołem iMagazine i sobą w tym :), że udało się nam stworzyć numer świąteczny w tak krótkim czasie (16 dni!). Z numerem listopadowym mieliśmy problemy … nazwę to organizacyjne. Pierwszy raz wydawaliśmy jednocześnie dwa magazyny i złapaliśmy spora zadyszkę. Teraz jest już wszystko na swojej drodze. iMagazine możecie już czytać, Andorid Magazine pojawi się w przyszłym tygodniu.

Co w tym numerze… Przede wszystkim moja prywatna lista drobnych prezentów dla Geeka – każdy z nich przyjmę z chęcią :). Jeśli prezenty na mojej listy nie zainspirowały Was to swoje przedstawili też inni członkowie redakcji. Jeśli zaś Wasz Mikołajowy budżet jest większy to zapraszam do testów głośników Loewe SoundVision i Bang&Olufsen A9. Jestem przekonany, że każdy chciałby je znaleźć pod choinką. W tym numerze znalazł się też bardzo nietypowy test – test gadżetu ratującego życie czyli pompy insulinowej. Na swojej skórze testuje go nasz redakcyjny kolega Yasiek. Oprócz tego ciekawe płyty, filmy i książki … i prawe aspekty Jailbreaku.

Zapraszam do czytania – naprawdę warto. Oczywiście nowy numer znajdziecie na imagazine.pl oraz w aplikacji na iPadzie

4 Comments

  1. Szanowny Autorze,
    trochę irytujące jest to, że Twój wpis jest przedrukiem z przedruku z przedtruku.
    To coś jak w Apple przejściówki do przejściówek do przejsciówek. Może by tak jednak wykazać się własną inwencją?

  2. Chciałbyś coś jeszcze dodać?
    Nie zamierzam Cię wyprowadzać z błędów :)

  3. Wybacz ,że się wtrące w wszystkie twoje mądrości ,ale to Norbert napisał ten tekst. Więc główny argument odpada. Dziękuje dobrej nocy.

  4. Co to jest przedtruk? To coś od trucia…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *