iMagazine 2/2012 – iBooks Author i ACTA

Przed chwilą w aplikacji iMagazine w iOSowym kiosku pojawił się nowy numer iMagazine 2/2012 – iBooks Author i ACTA. Numer oczywiście możecie też pobrać ze strony www.imagazine.pl w formie tradycyjnego PDF. Co w numerze:

Od naczelnego: „Oj dzieje się ostatnio, dzieje. Tak wiele, że nie wiem, na co zwrócić Waszą uwagę w pierwszej kolejności. Na pewno zauważyliście, że iMagazine brał udział w proteście przeciw ACTA. Dlaczego? Czy warto? O co w tym wszystkim chodzi? (…) Dzieje się też oczywiście w innych miejscach na świecie. Krystian Kozerawski na przykład sprawdzał, co słychać w San Francisco i dlaczego wystawa Macworld Expo zmieniła nazwę na iWorld. Wiele wydarzeń czeka na nas w świecie gadżetów. Nokia wreszcie zaprezentowała swój pierwszy telefon z Windows Phone 7. Dokładnie sprawdza go dla Was Wojtek Pietrusiewicz. (…) Koniecznie musicie też zobaczyć najnowsze narzędzie zaprezentowane przez Apple, służące do tworzenia interaktywnych książek – iBooks Author opisuje Przemek Marczyński”

Ode mnie: W numerze test bardzo ciekawego amplitunera Yamaha RX-V671, który jest prześwietnie integrowany z iPhonem – jak kupujesz amplituner, a masz iPhone to jedyny wybór. Jest też test głośnika firmy Bang & Olufsen z nowej linii Play – to całkowita nowość prosto z CES – wygląda bosko i obsługuje AirPlay.

 • Batory

  Te amplitunery są już od jakiś 5-6 misiecy na rynku :) i iphone obsługuje cala seria rx-x71 nie tylko 1 model .

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Tak tak wiem, ale ten jest fajny i niedrogi :)

 • Anonim

  Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z podręcznikami tworzonymi w iBooks Author? Według wszelkich informacji podręczniki Textbooks są sprzedawane wyłącznie w App Store w USA. Ale co z polskimi książkami tworzonymi w iBooks Author, czy mogą one być dostępne jako darmowe
  Textbooks? Czy Amerykanie mają specjalną kategorię w której są dostępne wyłącznie „Textbooks”? Czy jedyną książką dostępną w Polsce stworzoną w iBooks Author jest Life on Earth, czy też można takie książki znaleźć porozrzucane po różnych kategoriach?

 • Batory

  Norbi fajny bo dobra firma czy fajny bo obsługuje IPhone ??

  BTW . panasonic ma taka sam soft do telewizorów z serii x30 :)

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  i jedno i drugie

 • Batory

  A brał byś go pod uwagę gdyby nie obsługiwał iphone :P

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  hmm nie, bo nie potrzebuję amplitunera :D

 • Batory

  :P

 • Mataman

  Kupować słabą Yamahe tylko dlatego że ma integrację z iphonem? Można wybrać znaaacznie lepiej w takiej cenie.