iMagazine 2/2013 – Muzyka w strumieniu

iMagazine 2/2013 – Muzyka w strumieniu
Wyjątkowo niewiele muszę pisać w tym miesiącu o zawartości iMagazine bo większość tego co zrobiłem dla tego numeru jest na okładce. Zaczynając od tematu okładkowego czyli Muzyka w Strumieniu. OK, nie ja pisałem artykuł tylko mój brat, ale to ja byłem jego mentorem :D. Za to zupełnie mój jest test zegarka CooKoo Watch – naprawdę ciekawy sprzęt. Także ja zachwycałem się i porównywałem do Porsche 911 głośniki Philips Fidelio SoundSphere. Wreszcie też przetestowałem dwie dość tanie stacje głośnikowe ze złączem Lightning, jedna z nich jest wymieniona na okładce – Gear 4, drugiej musicie sami poszukać.

Oczywiście w numerze dużo dużo więcej. Koledzy redaktorzy napisali naprawdę sporo fajnych tekstów. Dominik bawił się najnowszym dyskiem Seagate Wireless Plus, a Wojtek przeprowadził ciekawy wywiad z twórcami najbardziej wyczekiwanej aplikacji w AppStore czyli Mailbox.

iMagazine 2/2013 możecie pobrać na swoje urządzenia po zarejestrowaniu w newsletterze lub na iPadzie z naszej aplikacji.

5 Comments

  1. Hubert Witkowski

    wczoraj skończyłem czytać,
    -zegarek, szkoda że jeszcze niedopracowany, w jaki sposób się go „aktualizuje” wspomniałeś o tym ale nie było jakiejś stacji dokującej etc.

  2. Z tego co piszesz to ten numer jest pełen reklam w formie artykułów. Ja już wole gazetkę z supermarketu, przynajmniej sytuacja jest jasna i nie muszę płacić za reklamę :)

  3. Jesteś tak głupi, ze szkoda to komentować. Po pierwsze jesteśmy za darmo, a po drugie wiesz czym sie różni reklama od testu?

  4. Taka sytuacja, nie ?

    Sory za offtop ale może wiecie kiedy będzie premiera nowego iphone’a ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *