iMagazine 5/2013 – Appcessory

imag52013_okladka1-620x826Ten numer iMagazine jest mocno wyjątkowy i powinniście po niego sięgnąć. Przede wszystkim piszemy o najnowszym trendzie czyli aplikacje działające z różnymi akcesoriami inaczej Appcessory. W numerze znajdziecie bardzo dużo testów tego typu urządzeń. Jest zegarek, bransoletka, waga, licznik do roweru, kamera, a nawet pluszak. Zupełnie oddzielnie potraktowaliśmy urządzenia do Lifeloggingu, Wojtek tak kompletnie podszedł do tematu, że nie można nazwać tego testem, to kompletny, obszerny raport odpowiadający na pytania o których zadaniu nawet nie pomyśleliście. Raport jest dodatkiem specjalnym do tego numeru iMagazine. Oprócz tego w numerze jak zwykle duża dawka felietonów oraz testów chociażby  genialnego głośnika Bowers & Wilkins Z2.

Numer ten jest też wyjątkowy bo zmienia się layout magazynu, który teraz jest tak pomyślany aby dobrze się czytał na ekranach tabletów upps iPadów :). To co widzicie to nie jest ostateczny wygląd, w przyszłym numerze będziemy jeszcze wprowadzali zmiany. Za każdą konstruktywną krytykę będziemy wdzięczni i weźmiemy ją pod uwagę.

Na koniec chciałbym Was o coś poprosić. Co miesiąc dajemy Wam ponad 100 stron dobrej, darmowej lektury. Wy teraz możecie się odwdzięczyć i wypełnić  anonimową ankietę badania czytelnictwa iMagazine.

Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera.

iMag Newsletter 02 1240px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *