iMagazine 9/2012 – iPhone-5

Dzieje się ostatnio.
Wczoraj iSO6, dziś nowy, wrześniowy iMagazine, a za 6 godzin jedziemy po nowego iPhone 5. Sam nie wiem co ważniejsze :). Wiem za to co jest w nowym numerze iMagazine. Oczywiście na dzień dobry przywita Was spora dawka informacji o nowościach Apple. Wojtek oraz uwaga Steve Wozniak (!) pisali o iPhone 5, Yasiek o iTunes 11, a ja się zabrałem za nowe iPody. Warto przeczytać.
Jest też nasza relacja z wyjazdu na targi IFA, na których zobaczyliśmy całą masę gadżetów, które będą wchodziły na rynek w najbliższym czasie. Oprócz tego przetestowałem dla Was fajne głośniki B&O zmieniające iPada w mały telewizor oraz bawiłem się nową generacją latającego komputera czyli AR.Drone.  Zapraszam do czytania bo numer naprawdę fajny.

iMagazine możecie pobrać z naszej strony WWW oraz z poziomu Aplikacji w AppStore (wypatrujcie aktualizacji)

 • paweljonca

  „Warto przeczyć.” – niektóre literówki potrafią być naprawdę zabawne :)

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  ta zabrakło ta :) dzięki

 • marcin.chodak

  z poziomu App Store nie działa- kiedy pojawi się aktualizacja?

 • domin74

  u mnie działa na ipadze 2. w kiosku się ściągnął nowy numer

 • Eskai

  Z poziomu appstore to porażka. Na nowym iPadzie, zanim uaktualniła się pozycja minęło 10min, a jak zaczęło się pobierać to w czasie 30 min ściągnąłem 3 pliki po 400 mb z internetu, a w apce iMagazine nawet może z 15 mb nie było. Nic tylko pdfa wgrać na iPada i tyle :)

 • http://twitter.com/dariuszmatt dariuszmatt

  Ja nawet z poziomu www nie mogę ściągnąć…502Bad Gateway przy zapisie do newsletera…

 • Janek

  Bardzo mi przypadł do gustu artykuł o iP5, wystarczająco obiektywnie, autor dość szczegółowo opisuje nowości smartfona Apple. Podoba mi się również to, że przede wszystkim zwraca uwagę na ich przydatność w codziennym użytkowaniu. No i nie ukrywam, że znalazłem w tekście kilka bardzo ciekawych argumentów, których mogę użyć wobec przeciwników Apple, którzy będą mnie besztać za zakup tego a nie innego telefonu :) Gratuluję Panie Autorze!

 • Mystyc

  A jak kupicie w Niemczech ip5 to z lte nie będzie problemu oni mają zupełnie inne pasmo ?