iMagazine 9/2013 – Jobs

iMag-2013-09-okladka-2000px-1000x1333Spokojna i nudnawa niedziela to idealna pora na lekturę. Ja polecam najnowszy numer iMagazine 9/2013. Już okładka zdradza, że w środku będzie o filmie Jobs. Jasiek z „Małego Filmidła” napisał recenzję z którą nie do końca się zgadzam, ale po części oddaje ona to co myślę o filmie. Jeśli wieczorem wybieracie się do kina to spokojnie możecie czytać  – spojlerów brak :).
Oczywiście w numerze nie zabrakło innych ciekawych tematów. Ja podsumowuję swoją przygodę z Androidem czyli Parrot Asteroid Smart. Zachwycam się tez A5 i nie chodzi o Audi A5. Jarek opisuje najlepsze słuchawki jakie miał na głowie, a Wojtek podsumowuje zmiany w iOS 7. Nie zbrakło też ciekawych felietonów w tym oczywiście Kingi na który na pewno czekacie plus dużo dużo więcej w lekko zmienionej formie.

Aby zupełnie darmowo pobrać numer zapiszcie się do newslettera.

5 Comments

 1. Grzegorz Stępień

  „O firmie” czy „o filmie”?

 2. Zauważyłem ze to nie pierwszy raz gdzie pismo kierowane do dorosłego, normalnego człowieka porusza temat szkoły.
  Jak dobrze pamietam to rok studencki zaczynał się w październiku… Czy to też zmieniono razem z wysłaniem 6 latków do szkoły?

  Do czego zamierzam a do określenia targetu.

 3. Aby zupełnie darmowo pobrać numer zapiszcie się do newslettera. a jeśli chce zapłacić to gdzie mam się zgłosić ?

 4. Grzegorz Stępień

  Możesz do mnie.

 5. Nasz magazyn jest bezpłatny jeśli jednak chcesz zapłacić to wyślij 10 zł na konto WOŚP to wyślę Ci go w formie PDF na wskazany adres mail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *