iOS 4 dla iPada dopiero w Listopadzie?

Już w czwartek startuje platforma reklamowa iAD. Nie interesuje mnie ona zupełnie, ale przy okazji raportu na jej temat wydanego przez adage.com, możemy się dowiedzieć więcej o systemie iOS 4 dla iPada. Podobno reklamodawcy najbardziej są zainteresowani właśnie kampaniami wyświetlanymi na dużym ekranie, a te mają być dostępne dopiero od Listopada. Może to oznaczać, że właśnie w tym miesiącu zobaczymy system iOS 4 w wersji dla iPada. Apple obiecywało „czwórkę” na swój tablet właśnie jesienią, ale miałem nadzieję, że będzie to bardziej polska złota jesień, a nie przedsionek zimy.
Dla nas Polaków ma to jeszcze większe znaczenie, gdyż data wydania tego systemu wiąże się bardzo z dostępnością iPada w naszym kraju. Brak języka polskiego w aktualnym systemie 3.2 praktycznie wyklucza sprzedaż iPada w oficjalnych kanałach dystrybucji, a właśnie dostępności naszego języka oczekujemy w iOS 4.

11 Comments

 1. Ot. Mam takie pytanie Norbi. Mam możliwość przedłużenia umowy w orange i mogę wybrać iPhonea 3GS lub samsunga wave albo HTC Desire który byłby najlepszy?

 2. @up – Naprawdę oczekujesz innej odpowiedzi niż „iPhone 3GS”?

 3. Spodziewałem się tego xD

 4. norbi kiedy będą PDF’y w iBooks?

 5. Przecież w ipadzie bez problemu można se dodać Polski język razem z ą. Kto ma ipada to pewnie już to zrobił. No cheba że mu to nie potrzebne.

 6. Dj Qeter: Można dodać polski język? Hmm jak???

  hmmm: Już można dodawać pdf

 7. witam
  potrzebuje kupic karte sim sieci Telenor i Telia z danii zeby (niewin na która sieś dokładnie jest simlook) odblokowc 3gs z nowym bootromem.
  Jezeli ktos ma takie karty to prosze o informacje na malia:
  w_gabrys@o2.pl

 8. Na jakimś blogu lub na myapple na forum przypadkowo widziałem tutorial jak przenieść z iphona do ipada Polski język. A dokładnie chodzi o ten pliki językowe z iphona do ipada. Nie ma problemu. Ale warunek jest jeden. Ipad musi być odblokowany by je wgrac. Myśle ze na myapple będzie dużo tego rodzaju postów. Wystarczy poszukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *