iOS 5.3 (wewnętrznie iOS 6.1.4) dla Apple TV

IMG_0130Trochę niespodziewanie ukazał się dziś nowy soft dla Apple TV oznaczony jako 5.3 build 10B809 wewnętrznie iOS 6.1.4. Dla przypomnienia iOS 7 beta dla Apple TV oznaczony jest jako iOS 5.4

Soft możecie go pobrać dla:
Apple TV 2G (AppleTV2,1) 5.3 (10B809)
Apple TV 3G (AppleTV3,1) 5.3 (10B809)
AppleTV3,2 (AppleTV3,2) 5.3 (10B809)

Przeklikałem trochę nowy soft i wydaje się niczym nie różnić od poprzedniego z wyjątkiem dodaniem jedynie dwóch nowych kanałów HBO GO & WatchESPN. Niestety nawet HBO GO, które jako usługa jest dostępne w naszym kraju nie jest widoczne na polskich użytkowników Apple TV.  Czyli dla nas mało przydatna sprawa no chyba, że lubicie  crunchyroll (japonskie anime). Przed aktualizacją na Apple TV 2G dobrze się zastanówcie, jeśli korzystacie z Jailbreaka to na pewien czas stracicie taką możliwość – prace nad JB tego systemu już trwają.

 

9 Comments

  1. Może teraz uda się zrobić jailbreak :(

  2. w regionie irlandzkim nie ma ani hbo go ani watch espn jest za to sky news , quello (ekstra platne)(koncerty muzyczne dokumenty itd ) , crunchyroll (japonskie anime)

  3. A co dodali w naszym polskim regionie?

  4. Jak to mało przydatne? przecież mamy HBO GO i mam nadzieje ze na Apple TV zadziała tez to u nas.

  5. nic, a nie crunchyroll (japonskie anime)

  6. KochamSzarlotke

    Co jest chlopaki? Przeciez Wszystko jest fajnie,wszystko dziala i w ogole:) nie wyrzuciliscie jeszcze dekoderow telewizji satelitarnej? ja juz dawne… apple wie lepiej co chcemy ogladac:)

  7. Kilka razy rowazalem zakup tego Swiecacego Pudelka Radosci. Do teraz uwazam, ze bylby to zakup kompletnie nietrafiony, jesli chodzi o uzywanie w naszym kraju.

  8. tinyurl.com/l3cselt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *