iOS 6.1 dostępny dla wszyskich

imageTrochę niespodziewanie Apple wydało dziś finalną wersje systemu iOS 6.1. To ta sama wersja co wydana wczoraj dla developerów. Aktualizaja jest dostepna z poziomu urzadzeń.
Oficjalna lista zmian to:

To uaktualnienie zawiera udoskonalenia oraz poprawki błędów, w tym:
– więcej operatorów dla obsługi LTE (pełną listę obsługiwanych operatorów można znaleźć pod adresem www.apple.com/iphone/LTE/)
– Polski na liście nie ma mimo, że w iPadach LTE z Plusa działa idealnie.
– subskrybenci iTunes Match mogą teraz pobierać pojedyncze utwory z iCloud,
– nowy przycisk do zerowania ID odbiorcy reklam.

To co teraz czekamy na trwały Jailbreak! Podobno ma być na finał Super Bowl czyli w najbliższą niedzielę.

70 Comments

 1. „Póki co to Ty sie rzucasz”
  Taaa ja wyzywam innych od hejterów bo ich nie stać, jak mnie pamięć nie myli, tak określało się hejterów. Problem że nie trafione.

  „…bo i tak nic nie wskurasz…”
  Rozumiem iż w twoim autorytarnym umyśle nie mogę nic napisać zgoła innego niż twój światopogląd?

 2. To jedynie mogą wprowadzić oraz z tego co widzę naprawić błędy, który specjalnie pominięto (plączą znowu, coś nie tak z WiFi).

 3. Prawdopodobnie o długoterminowe upodobania.
  Ta opcja pozwala ci zmienić ID przez co „reklamodawca” nie będzie wiedział że to ta sama osoba co przez trzy lata dostawała od niego reklamy viagry.

 4. Inne SHSH Bloobsy :]

 5. Nie działa zakładaka „updates” w appstore…

 6. Nie działa zakładka „updates” w appsotre…

 7. Nie działą zakładka „updates” w appstore, po aktualce do 6.1

 8. We wpisie jest że LTE w Plusie działa idealnie a w komentarzach wszyscy mówią że nie działa. Ktoś kto ma iPada 4 mógłby odpowiedzieć jak jest w końcu?

 9. Po aktualizacji aplikacja Mail połączona IMAP/Gmail wariuje, nie sprawdza poczty, trzeba cofać się ze skrzynki żeby się odświeżyła. Jakby PUSH nie działał

 10. LTE w Plusie na iPadzie A1460 działa.

 11. witam, czy ktoś może posiada kartę micro sieć orange france? potrzebuje do aktywacji, warszawa, proszę o kontakt grzech987@yahoo.pl

 12. Krzysztof Tubek

  nie mogę uaktualnić iPhone, gdy wchodzę w uaktualnienia wyświetla mi się komunikat: Nie można sprawdzić dostępności uaktualnień… Wystąpił błąd podczas sprawdzania dostępności uaktualnień oprogramowania.

 13. A jeśli zrobiłem uktualizacje poprzez OTA to znaczy, że będę miał jakieś problemy z JB ? :)

 14. A jeśli zrobiłem uktualizacje poprzez OTA to znaczy, że będę miał jakieś problemy z JB ? :)

 15. Orange, T Mobile i Play nie mają LTE.

 16. Nie działa mi ściąganie plików ( epub, pdf ) i otwieranie ich iBooks’em. Czy to wina iOS 6.1? Czy wiecie co można z tym zrobić?

 17. 6.1 to potworny knot !!!, mam iP5. zrywają mi się połączenia głosowe, face time -ogromne problemy z połączeniem,
  co 3 rozmowa zrywana, imessages nie dochodzą na niebiesko, funkcja Moi znajomi nie wysyła powiadomień, kilka innych spraw mniejszego kalibru też słabo działa, czekam na update, v. 6.02 była idealna w stosunku to tego knota, jak można wypuścić soft z taką ilością błędów!!!!

 18. 6.1 to potworny knot !!!, mam iP5. zrywają mi się połączenia głosowe, face time -ogromne problemy z połączeniem,
  co 3 rozmowa zrywana, imessages nie dochodzą na niebiesko, funkcja Moi znajomi nie wysyła powiadomień, kilka innych spraw mniejszego kalibru też słabo działa, czekam na update, v. 6.02 była idealna w stosunku to tego knota, jak można wypuścić soft z taką ilością błędów!!!!

 19. Wczoraj , po otwarciu iBooks’a zniknęły mi wszystkie dokumenty!!, poza tym część okładek z piosenek nie synchronizuje się, nie chcą synchronizować się niektóre filmy w zakładce filmy ….plus mój opis wcześniej przedstawiony daje obraz tego softu. totalna kompromitacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *