iOS 6 beta 1 bez konta developerskiego …

Pewnie słyszeliście już, że da się zainstalować system iOS 6 w wersji beta 1 bez konta developerskiego. Sam nawet retweetowałem taką wiadomość. Po powrocie z wakacji postanowiłem to sprawdzić na nie dodanym do DEV iPhone 4. Okazuje się jednak, że to nie działa po procesie instalacji dostałem taką wiadomość jak widzicie na obrazku. Jeśli wasza przeglądarka nie obsługuje obrazków :) to tłumacze – Bez konta Developerskiego się nie da :(

OK muszę zmodyfikować wpis po waszych uwagach. Dzięki. Da się pod warunkiem, że robimy update systemu do iOS 6 beta 1, a nie restore. Wtedy faktycznie komunikat się nie pojawia i system działa całkowicie poprawnie. Zrobiłem i działa. Jeśli więc chcecie Sobie potestować iOS 6 do do dzieła, powrót do 5.1.1 jest zawsze możliwy.

34 Comments

 1. O, to dziwne. Jeszcze w piątek instalowałem iOS 6 na iPhone’ie 4s nie przypisanym do konta developerskiego i wszystko działa.

 2. No jak nie działa jak tak zrobiłem?

 3. 4 godziny temu na iPhone 4S się dało… :), Może Apple po cichu wydało nowy build?

 4. @twitter-125797353:disqus , @facebook-100000187223206:disqus , @twitter-339831570:disqus  ale robiliście restore czy update?

 5. Update, bo wtedy się dawało bez dodania iUrządzenia do listy developerskich.

 6. Mógłby ktoś zamieścić tutorial krok po kroku jak to zrobić ? I czy pózniej da się powrócić do 5.1.1 ? Z góry dziękuje za pomoc !

 7. Co to znaczy „retweetowalem”?
  Pytam, bo kolejny kwiatek nam chyba wyrasta.
  Lubie jezyk angielski (choc go dobrze nie znam), ale na rozne spolszczenia angielskich slow dzialaja na mnie jak plachta na byka oraz inne wabiki na zwierzyne drapiezna. Rozumiem gdy nie ma polskiego odpowiednika takiego slowa. Wtedy sprawa jest prosta.
  Ilekroc czytam o „Corach” zamiast rdzeniach, albo ze ekran jest „responsywny” zamiast czuly, to zlosc we mnie wzrasta. A przykladow mozna mnozyc bardzo wiele.

  Dobra zolc swoja wylalem i juz mi lepiej.

 8. Co to za news?? Przecież to jest wiadomo już od lat. Pewnie jak wyjdzie 6b2 to też opublikujesz szokujący news „iOS 6 beta 2 bez konta dev!!!!!”
  Pamiętajcie, że jak zrobicie backup do icloud na 6, a potem wrócicie do 5.1.1 to nie będziecie widzieć w archiwum icloud tego back i nie odtworzycie telefon.

 9. Cieszy mnie to :)
  PS. OK zamiast napisać retweetowalem mogłęm napisać wysłałem do śledzących mnie osób na Twitterze wiadomość od osoby jaką sam śledzę na Twitterze :)

 10. Proszę jeszcze raz o pomoc i instrukcje jak i przez co wygrać iOS 6

 11. A czy gdzieś można dorwać działające linki do pobrania „szóstki’?
  Buszuje chwile i wszystkie są dead

 12. Może mógłbyś się podzielić wiedzą i napisz proszę jak to zrobić ?

 13.  Maslo, maslane, na masle podsmarzone i zawartosc cukru w cukrze. :-)

  A moze, ze np.: odpowiedzialem na tweeterze.

 14.  Znajdź odpowiedni plik IPSW z prawidłową, dla Twojego urządzenia, wersją iOS – tutaj polecam Google’a albo znajomego developera.Uaktualnij iTunes do wersji 10.6.3.Podłącz iUrządzenie i wykonaj ręczny backup (prawy klik na nim w iTunes).Zgraj wszystkie zdjęcia z rolki aparatu – to tylko „w razie czego”.Wcześniej pobrany plik z iOS powinien być w formie pliku DMG. Zamontuj go (dwuklik).Teraz kliknij w iTunes, w przycisk Check for Update / Sprawdź uaktualnienia(?) z wciśniętym Shift1 – NIE klikaj w Restore / Przywróć(?).Na koniec wystarczy wybrać plik IPSW, którego znajdziecie w zamontowanym w punkcie 5 DMG.

 15. iOS bez Cydii? Dziękuje, postoję ;)

 16. nie. wtedy byś wysłał własna wiadomość – a on przesłał wiadomość od osoby, którą śledzi, innym osobom, które jego śledzą. Czaisz różnice? :) Jak nie, to załóż sobie twittera :P

 17.  Normalnie wiary nie daje, ze nie mozna jakos krotko po polsku napisac.

 18. zawsze da rade wrócić do 5.1.1? jeśli zainstaluje się ios 6? zastanawiałem się nad zakupem na allegro za 15-20zł podłączenia do konta developerskiego. Jak działa system? Aplikacje działają czy raczej są problemy 

 19. przesłał dalej :)

 20. Dziś zamierzam to wieczorem opisać

 21. przećwierknąć dalej? :) dośc brutalne tłumaczenie…

 22. a potem mi się na mieście coś wykrzaczy i wrócę z cegiełką do domu. Dziękuję, i tak nic ciekawego w iOS 6 nie ma.

 23. Adam Ruszczynski

  Tutaj macie wszystkie wersje ios 6. Pozdrawiam :)

 24. Adam Ruszczynski

  zapomnialem wklejic  http://upster.tv/downloads/ 

 25.  Hahahahahaha. fajne, fajne.
  A widzicie. Da sie.
  No to teraz jestem spokojny.

 26. będzie dzisiaj jakas iKolekcja?

 27. Responsywność oznacza jak dla mnie szybkość wykonywania pewnych operacji, czyli to w jakim czasie coś reaguje, natomiast o czułości wg mnie można pisać np wtedy kiedy komuś ekran reaguje przez rękawiczkę , albo antena wi-fi łapie zasięg z pół kilometra. Tak więc mi się wydaje że Norbi użył odpowiedniego słowa właściwie w obu przypadkach. Przerabiania naszego języka na angielski też nie lubię ale tu nie rozumiem skąd ta złość.

 28. Ja robilem update ale na koncu instalacji na nowym ipadzie otrzymalem komunikat o bledzie 1. Ktos moze wie jak wsadzic bete na ipada?

 29. JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ CO TO ZANCZY ”” reTWETOWAĆ;;;
  omg 21 WIEK~mamy!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *