iOS 7.0.4, iOS 6.0.2 dla Apple TV, iOS 6.1.5 dla iPoda touch 4G – dostępne

iOS 7.0.4 dostępnyWieczorna niespodzianka od Apple – iOS 7.0.4 build 11B554a.
System mam już na iPhone 5s oraz na MiniR i większych zmian nie zauważam, no po za zmianą basebandu na 1.03.01 (wcześniej 1.02.02). Błędy z wadliwym wyświetlaniem podwójnego znaku stopni w centrum powiadomień pozostał, błędna interpretacja numeru telefonu w systemowych wiadomościach w T-Mobile również. Aż dziw bierze, że te drobnostki nie są poprawione, może nikt im tego nie zgłosił … Nam więc pozostaje tylko zawierzyć, że są takie zmiany jakie mamy w oficjalnej liście zmian czyli – „Poprawki błędów, w tym błędu, który mógł rozłączać połączenia FaceTime niektórych użytkowników, oraz udoskonalenia.
Oczywiście jeśli zauważę inne zmiany to wpis będzie aktualizowany – Wy również jeśli zauważycie zmiany to piszcie w komentarzach. Aha jeszcze jedno, jeśli czekacie na Jailbreak iOS 7 to warto wstrzymać się przed wciśnięciem „Zainstaluj”.

Oprócz iOS 7.0.4 dla wszystkich urządzeń wyszedł dziś też system iOS 6.1.5 dla jedynego urządzenia posiadającego przednią kamerę, a nie mającego wsparcia ze strony iOS 7 czyli iPoda touch 4G. Dostał on wyjątkowy system przygotowany tylko dla niego czyli właśnie wspomniany iOS 6.1.5, wykaz błędów ten sam – czyli poprawki związanie ze zrywaniem FaceTime. Ostatnim urządzeniem które dostało nowy soft są czarne Apple TV, które otrzymały iOS 6.0.2 wewnętrznie iOS 7 -tu poprawki muszą być inne bo kamerek do FaceTime w nich chyba brak.

AKTUALIZACJA
Zgłaszacie komentarzach, że na iPadzie trzeciej generacji jest znaczna poprawa wydajności

68 Comments

 1. A powiedzcie jak ten update śmiga na iPhone 4. Poprzednie zamulały i odradzałem siostrze instalacji iOS 7.
  Może ta czwarta poprawka wreszcie coś przyśpieszyła?

 2. ja tego problemu nie posiadam :)

 3. LowMemory to nie brak pamięci
  CriticalMemory [czy jakoś tak] dopiero oznacza brak pamięci w urządzeniu]

 4. nie jest zawsze, raz jest a raz nie ma :)

 5. Nigdy apple nie dopracuje softudo konca..na moim iPhone 5s poziom baterii szybciej ubywa niz na 7.0.3 a poza tym jakoś chyba mało ramy jak aplikacje się wylaczaja a nawet okno otwarci. Settings się zamyka…nie jestem zadowolny z tych iphonow zawsze je miałem ale mój samsung s4 już lepiej się spisuje i chyba trzeba się w końcu na zawsze przerzucić

 6. na dodatek chodzi jak stary muł, nie reaguje na dotyk menu w górnej części ekranu

 7. Kamil Dzieniszewski

  Ja jestem zdania że ios 7 to znacznie lepszy system dla iPhone 4 niż ios 6. Byłem bardzo zaskoczony wersją 7.0.4. Changelog ubogi a telefon naprawdę stabilinie działa. Wszystkie apki systemowe działają znacznie lepiej niż na poprzednich wersjach w tym 7.0.3.

  Nie dziwię się jak w ciągu paru miesięcu zobaczymy jeszcze kilka wersji iosa. Według mnie powinni wypuścić jak najwięcej wersji żeby ustanilizować ten system jeszcze w wersji 7. A w 8 poprostu dodać bajerki.

  Co by nie hejtować iPhone 4 jest to i tak najlepszy 3-4 letni telefon na rynku.

 8. a co z obracaniem, laguje? No i jak chodzi ibooks z plikami pdf?

 9. Spróbuj zrestartować telefon. Przynajmniej u mnie to zadziałało, ale tylko raz mi się takie coś przytrafiło.

 10. Zależy od prognozy, przy niektórych temperaturach jest poprawnie, przy niektórych nie.

 11. Chyba powinieneś skoro uważasz, że Samsung z Androidem jest stabilniejszy

 12. Wszystko w jak najlepszym porzadku!
  Swietna aktualizacja!

 13. Miałem wielkie wątpliwości czy instalować na ipad2, ale się przelamalem i jestem bardzo zadowolony system działa stabilnie i dosyć szybko i nie zauważyłem jakieś wielkiej różnicy w działaniu porównując do wersji 6.1.2! Jestem szczególnie zadowolony z safari a pozatym jak piszą na ten system zostanie wydany jailbreak jeżeli wyjdzie!
  http://www.idownloadblog.com/2013/11/14/ios-7-0-4-is-safe-jailbreak-safe/
  Acha i zrobiłem pełne restore!

 14. ostatni wpis z 14.11… wchodzę codziennie z nadzieją na ciekawe informacje ale ostatnio zaczynam mieć dość czekania aż się coś pojawi. zdecydowanie za mała aktywność autora na blogu w ostatnim czasie :-(

 15. zainstalowalem dwa dni temu na iPad mini: oceniam naprawdę ok, chodzi spoko, bez wyłączania efektow czy redukcji ruchow. bateria: 58% a uzycie 6 i pol godziny wiec niezle. polecam :)

 16. Miałem obawy przed zainstalowaniem na moim nowym iPhonie 4S nowego systemu, gdyż słyszałem niepochlebne wypowiedzi o lagach systemu. Jednak w końcu się przemogłem i nie żałuję. Nowy IOS 7.0.4 chodzi bardzo dobrze. Płynnie, nie ma lagów. Tylko raz się zdarzyło, że wyrzuciło mnie do Pulpitu. Dużo nowych opcji ułatwiających korzystanie z tego tel.

 17. u mnie nie działa gówno jeba*e

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *