iOS 7.0.5 dla iPhone 5s i iPhone 5c

Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że lada dzień pojawi się iOS 7.0.5. Dziś okazała się prawdą ale połowiczną Nowa wersja oznaczona jako Bulid 11B601 pojawiła się ale tylko dla iPhone 5s i iPhone 5c.
W tej wersji nie ma zmian w interfejsie jakie znamy z bety iOS 7.1, jedyna lista zmian jaką na razie znamy to za z oficjalnego komunikatu „poprawia inicjowanie obsługi sieci w przypadku niektórych modeli iPhone’ów 5s i iPhone’ów 5c sprzedawanych w Chinach”

Oczywiście jeśli macie Jailbreak i Wam na nim zależy to lepiej wstrzymać się z aktualizacją. AKTUALIZACJA, ta wersja nie łata jednak dziur wykorzystywanych przez Evasi0n. Lada chwila powinna pojawić się nowa wersja tego narzędzia pracująca poprawnie z 7.0.5. Dla przypomnienia, iOS 7.1 beta 4 dziury związane z JB już łata.

5 Comments

  1. W tekst wkradł się błąd ;-) Zamiast „potka” powinno chyba być „plotka” ;)

  2. może być to oznaczenie HSPA+ a nie pełnego LTE ;)

  3. Niech dadzą aktulizację, bo mnie już trafia… Telefon podczas jednego dnia potrafi się wyłączyć więcej razy niż poprzednie wersje przez całą kadencję :)

  4. Podczas aktualizacji mi się uceglił, pomogło odtworzenie z kopi, pół dnia bez telefonu :/

  5. Czekam, aż naprawią błędy z pracą iOS 7 na iPadzie 3. Jeśli będzie funkcjonował nadal w takim stanie strace zaufanie do Apple, że jego produkty potrafią być na prawde świetnie zoptymalizowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *