iOS 7 – czy ktoś już w Polsce go testuje?

iOS7 nadchodziW kilku miejscach widziałem wczoraj/dziś informacje o tym, że w logach różnych serwisów piszących o Apple pojawiają się zapisy o odwiedzinach z systemu iOS 7. U mnie ostatnim miesiącu było 6 takich odwiedzin i nawet jedna z 7.0.1 :) . Oczywiście wiem, że mając system w trybie JB można tam wpisać dowolną cyferkę i jakoś do tych cyferek się nie przywiązuje. Jednak iOS 7 zdecydowanie się zbliża i możliwe, że w wersji beta zobaczymy go już za miesiąc – lub nie zobaczymy. Wersja pre-beta jest jednak na pewno już testowana i to niezależnie od tego czy będzie developersko-publiczna czy będą to tylko zamknięte testy Apple.
Jestem bardzo ciekaw czy są jacyś Polacy, ludzie mieszkający w Polsce, którzy pracują dla Apple i maja dostęp do wersji beta iOS 7 już w tej chwili. Może są jacyś nasi lokalni developerzy w tak bliskich kontaktach z Apple, że mają już dostęp do nowego systemu. Jeśli są to proszę o kontakt – gwarantuję dyskrecję :). Tylko nie zapychajcie mi za bardzo skrzynki co?

10 Comments

 1. Hubert Witkowski

  haha dobre :)

 2. łatwo to można spreparować np za pomoc user agent switcher’a.

 3. wiem – napisałem to w tekście

 4. czytam tylko nagłówki ;)

 5. skąd kradniesz filmy do sprzedaży na swojej stronie? thepiratebay?

 6. a jakiś film można obejrzeć na moje stronie ?

 7. organy małych dzieci do przeszczepu też masz w zakładkach z jakiś innych źródeł? małolaty bez taty też można pobrać u Ciebie szybciej?

 8. Panowie bo beda bany

 9. nesquick je bany

 10. Po co testować przecież pierwsi klienci bedą betatesterami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *