Będzie iPad 3-generacji Rev 2?

Już jutro Keynote Apple – wszyscy jak zwykle oczekujemy dużej dawki nowości, począwszy od iPada mini, przez MacBooki z Retiną, Mac Mini z Retiną ;), a skończywszy może na iPadzie 3-generacji Rev 2. Zdjęcie, której widzicie to obudowa iPada prawie identyczna z iPadem  3G, ale ze złączem Lightning w miejscu starego złącza Dock. Na zdjęciu widać też samą tasiemkę z tym złączem. Tyle różnic zewnętrznych, w środku w domniemanej Rev 2 pojawić się ma prawdopodobnie także procesor A6 w miejsce A5X oraz moduł LTE taki sam jak w iPhone 5 czyli o globalnym działaniu. Jeśli tak się stanie będzie do dość duży upgrade sprzętu, który jest na rynku nieco ponad pół roku. Jest to jednak wielce prawdopodobne, Apple chce mieć całą linię produktów z tym samym złączem, a w chwili obecnej iPad to  ostatni sprzęt bez złącza Lightning (oprócz iPoda shuffle). Jak dla mnie może być, mam już sporo kabelków Lightning :)

Dziś w ciągu dnia na iMagazine.pl pojawi się informacja w jaki sposób będziemy przeprowadzać relację z jutrzejszej konferencji Apple.

19 Comments

 1. Mac mini z retiną?? Srsly? :)

 2. fajna gra – co powiedzą teraz ci co mają bezwartościowe LTE w wersji beta iPad 3?

 3. Moim zdaniem NIC, iPad 3 obsługuje globalnie DC-HSDPA oraz HSPA+ czyli technologie które dają transfery do 40 Mb/s. To na razie dużo więcej niż mamy szanse uzyskać. Co z tego, że stacja bazowa obsługuje LTE, jak komunikuje się ona ze światem za pomocą radiolinii o przepustowości 20 Mb/s :)

 4. taki dowcip dla bystrych :D

 5. A co z iTunes 11.0 i iOS 6.01?

 6. Witaj Norbert, a gdzie można nabyć rzeczone kabelki lighting? Też jestem zainteresowany.

 7. U autoryzowanych dystrybutorów Apple. iSpot, Cortland, iSpace etc

 8. Zmiana wejścia – ok. Zmiana procka? Nie sądzę, po co? A5X pewnie jest tańszy niż A6.

 9. Lightning tak, Globalne LTE oraz A6 nie. Takie jest moje zdanie :)

 10. Nie patrzyłem tak. W sumie masz racje, skoro za rok trzeba kupić nowy iPad to i będzie nowe LTE. A do roku czasu raczej transfery nie zwiększą się drastycznie w górę.

 11. Ciekawe czy iPod Classic też dostanie Lightning?

 12. No właśnie miałem napisać, że poza Shuffle nowego złącza chyba nie ma też Classic ;) ciekawe, czy Apple w końcu zdecyduje się na 7G z Lighning i SSD.

 13. Są też już na Allegro.

 14. najgłupszym pomysłem jakim znam, ze strony apple to nazwanie ipada 3 – nowym ipadem, ten kto na to wpadł w Chinach by bo rozstrzelali. Jam można było tak zamieszać na rynku. …. np Przychodzi kolo do sklepu, pyta są „są nowe iPady?” sprzedawca ale jaki nowy, nowy nowy iPad czy może nowy iPad 2 itp itd , normalnie tauma ://

 15. Zgadzam się. Zmiana docka nie powinna wyjść na gorsze userom obecnego the new iPada bowiem do nowego dostanie docka i wielu akcesoriów jeszcze długo będzie bardzo trudne. Natomiast zdecydowanie poprawione LTE i nowy procesor to rzeczy na następną generacje iPada.

 16. Mała uwaga. Złącze Apple nazywa się lightNing (błyskawica). W j. ang. jest też słowo lighting (oświetlenie, iluminacja), ale to nie to. Pozdrawiam :)

 17. zgadza sie! Poprawiłem. Słowo Lighting jakoś łatwiej mi się wpisuje niż Lightning. To w sumie dziwne bo w domu jestem otoczony Lightning McQueenem :)

 18. Czas najwyższy, a stosując Lightning i SSD mogliby zmniejszyć jego grubość i wydłużyć czas na baterii. Pomyślcie tylko, cieniutki Classic mrrr :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *