iPad 5 wejdzie do produkcji na przełomie lipca i sierpnia?

Jeśli jak donosi www.digitimes.com, iPad 5 wejdzie do produkcji dopiero na przełomie lipca i sierpnia to znaczy, że zostanie zaprezentowany dopiero późnym latem lub wczesną jesienią. To też będzie znaczyło, że moja „mapa drogowa” ma pewne wady :). Oczywiście digitimes.com często się myli więc tak może być i w tym przypadku, szczególnie, że te informacje pochodzą od tajemniczych dostawców komponentów z Tajwanu :). Jak wiemy oni często nie odróżniają iPada od innych tabletów. Jeśli jednak to prawda to znaczyło by, że Apple wszystkie najważniejsze swoje produkty pokaże w bardzo zbliżonych do siebie terminach.
Dla przypomnienia ostatnia iOSowa konferencja Apple miała miejsce 23 października i zobaczyliśmy wtedy iPada mini oraz iPada 4G (retina z lightning). To znaczy, że niedługo będzie to już 6 miesięcy bez żadnej prezentacji. Jeśli faktycznie tak będzie, a przewidywana przeze mnie na ten miesiąc konferencja nie będzie miała miejsca to zapewne na iOSowe nowości będziemy musieli poczekać do czerwca na WWDC13 na którym zostanie przedstawiony iOS 7. Taki odstęp między konferencjami to dość długo nawet jak na standardy Apple. W czerwcu atmosfera będzie niebezpiecznie podgrzana.

5 Comments

 1. Moim zdaniem to niedobrze, gdy jest takie nagromadzenie premier w jednym terminie. Wyjdzie (oby nie) na to, że we wrześniu powitamy: finalną wersję iOS7, iPhone 5S/6, iPada Mini 2gen, iPada 5gen, może odświeżonego iPoda… Dla każdego urządzenia będą chcieli poświęcić tylko paręnaście minut? Albo pójdą po łebkach, albo… nie będzie co mówić (czytaj: żadnych nowych opcji) :/ Quo vadis Apple?

 2. Mogą zrobić przecież 2 konferencje jesienią :)

 3. „Dla przypomnienia ostatnia iOSowa konferencja Apple miała miejsce 12 września i zobaczyliśmy wtedy iPada mini oraz iPada 4G (retina z lightning).” Mała poprawka, iPada mini i iPada 4g zaprezentowano 23 października ;)

 4. Oczywiście – jakoś mi się prezentacja iPhone 5 przyplątała :)

 5. Rzeźnik z Bullerbyn

  Konferencja będzie wyglądać jak zwykle ” jesteśmy najlepsi w USA ” .” sprzedaliśmy pierdyliard aplikacji w appstore ” , ” itunes jest w kolejnym kraju ( Korea Północna ) , nasze komputery sprzedają się najlepiej (kolejny raz porwanie do biednego DELLa ) .
  Iphone 5S ( amazing – nowy proc , nowy ram – we love him so much ) next Ipad 5 ( amazing – nowy proc , nowy ram – we love him so much ) Ipad mini 2 ( amazing – Retina – nowy proc , nowy ram – we love him so much )
  ONE MORE THING
  IOS 7 is amazing . John Ive nie spał całe 365 dni żeby stworzyć coś nie zwykłego i super pokaz dodali tylko widgety .
  I wszyscy wychodzą koniec .

  Da się w paręnaście minut ?? moim zdaniem tak :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *