iPad Air 2 – zaczynamy składanie

ipad air 2Przed świątecznym weekendem ekran do iPada Air generacji drugiej pokazany przez www.macrumors.com. Różni się dość znacznie od obecnego modelu bo wygląda na to, że jest to zintegrowana szyba z wyświetlaczem.  W aktualnych modelach iPada szyba jest oddzielona od wyświetlacza, na tym zdjęciu widzimy wersję zintegrowaną, czyli taką jaka występuje np w nowych iPhone’ach. Dzięki takiemu manewrowi gotowy produkt może być cieńszy, ale niestety wymiana tego elementu po upadku będzie droższa. Obecnie koszty wymiany szyby to około 700 zł i kolejne 700 zł to wyświetlacz. Nie zawsze uszkodzimy jedno i drugie. W nowej generacji prawdopodobnie trzeba będzie wymienić całość – w oczywiście wyższej cenie.

2 Comments

  1. Jest jeszcze opcja wymiany iPada w Apple Store za 200-250$ zależnie od modelu iPada z retina na nowego. Odpowiednio 200-250€ w Europie. I nie traci sie gwarancji. Ale trzeba dojechać do Apple Store.

  2. Zazwyczaj tlucze sie jedynie szklo ktore mozna sobie samemu zmienic kupując digitizer z klejem i narzedziami za $20-40 posiadajac podstawowe zdolnosci manualne. Kilku znajomym zdarzylo mi sie wymieniac szkło i z odobina wprawy to nie był wielki problem. Teraz taka impreza sie sporo podrozy Bo nie widze mozliwosci rozdzielenia wyswietlacza od szyby w domowym zaciszu w estetyczny sposób :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *