iPad Camera Connection Kit – wideo recenzja z MJ

Dużo osób pytało się mnie o działanie iPad Camera Connection Kit. Niestety swojego jeszcze nie mam, ciągle czekam przesyłkę. Wczoraj jednak Dominik z Mojego Jabłuszka przeprowadził obszerną video recenzję. Zapraszam więc do posłuchania i oglądania.
Więcej informacji na mojejabluszko.pl.

13 Comments

 1. Nie ma odpowiedz na 2 najwazniejsze pytania
  1) czy zdjecia wrzucone jako NEF sa obslugiwane? Czy po synchronizacji z komputerem zdjecia sa przenoszone w pelnej rozdzielczosci czy przeskalowane do 2200x…..
  2) czy mozna wyslac zdjecie zaimportowane do ipada w oryginalnej rozdzielczosci tj. powyzej 4000 mailem czy tylko przeskalowane czy to na zasadzie copy paste czy jako zalacznik.

 2. Jak może to działać w iPhone’m jak OS nie daje wsparcie?

  Test fajny co mogę dodać – za bardzo kamera lata w ta i z powrotem.

 3. a ja mam takie pytanie na które nigdzie nie widzę odpowiedzi- czy z ipadem działa ipod camera conector???

 4. Jaka byla wersja softu na iphonie? 3.x czy 4 beta?

 5. co to za opakowanie do iphona??

 6. filmik jakoś mało kolorowy :)

 7. kokos: nie działa iPod camera connector z iPadem
  Blind: na 3.x pokazuje komunikat, że urządzanie nie działa. Na 4x nie pojawia się żaden komunikat ale całość działa
  kostek: to ten pokrowiec http://www.ipod.info.pl/index.php/1/

 8. A mnie zawsze bawią komentarze wyznawców, po co tyle niepotrzebnych funkcji i dodatków, to nikomu nie potrzebne. A potem podłączacie do tych swoich Applowskich wynalazków 10 przejściówek, żeby podłączyć cokolwiek a co powinno być w standardzie wbudowane: nie uważacie, że Apple was robi w wała? Co w iPadzie mało miejsca na slot SD, parę gniazdu usb? Ale lepiej póżniej kasować po 30 dolców za każdą przejściowkę, już nie mówiąc o tym jak to wszystko odstaję i wygodnie się używa :)

 9. A ja mam pytanie, co sie stanie, jezeli do iPada podlaczymy Camera Connector z USB, do niego wepniemy zwykly kabelek applowy i na jego koncu – drugiego iPada? :)

  Ktos odwazny?

 10. @Behemot – gdyby ci łepetyny nie wypełniał jad to może doszedłbyś czemu tak jest a nie inaczej…

 11. @Behemot – „Co w iPadzie mało miejsca na slot SD, parę gniazdu usb?” – hehehe, kompletnie nie rozumiesz idei produktów Apple. Z takimi potrzebami musisz iść do HP, nikt Cię nie zmusza do kupowania produktów Apple. Jakbyśmy się czuli robieni w wała, to byśmy poszli do innego producenta. Think different:]

 12. Pingback: Makowe ABC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *