iPad i stacja dyskietek 3,5″

Tuż przed urlopem nie bardzo jest czas na pisanie na blogu – wszyscy zresztą i tak czekają już tylko na WWDC13 – 10 czerwca przypominam. Muszę jednak przyznać, że poniższy film bardzo mnie rozbawił. Ktoś wziął stację dyskietek 3,5″ ze złączem USB i podłączył do iPada poprzez iPad Camera Connection Kit. Teoretycznie nic nie powinno się stać, a okazuje się, że to działa i udaje się zaimportować zdjęcia ze stacji do iPada. Sprawdziłem to u siebie i faktycznie działa. Idealne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy aparatów cyfrowych Sony z serii Sony Digital Mavica MVC-FDXX :)
Dźwięk stacji czytającej trochę zużytą dyskietkę 3,5″ – bezcenny.

6 Comments

 1. A dlaczego miałoby nie działać? USB to USB…

 2. Takie rzeczy pokazują że najnowsze urządzenia Apple oparte o iOS to nie zabawki do przeglądania zdjęć, grania i surfowania, ale to również coraz mniej okrojony komputer.
  Lightning daje wiele możliwości, do tego Bluetooth, Wi-Fi (AirPlay), magnesy w iPadzie kto wie jak zostaną wykorzystanie w nowej konstrukcji.
  Interakcje oraz możliwości iPada 1, jakie wtedy były aplikacje, a co mamy teraz. Przyszłość przyniesie nam taką moc i możliwości nie tylko do uruchamiania zaawansowanych gier i aplikacji, ale również małe rewolucje kiedy za kolejne 3 lata spojrzymy na iPada 1 to tak jak teraz widzimy pierwszego iPhone z iOS 1 ;) A może jeszcze więcej…. iOS X ;)

  Myślę że iOS zawsze będzie tym samym dla iPada i iPhone, ale w przyszłości myślę że iPad będzie coraz bardziej zaawansowanym urządzeniem mobilnym, czyli nie tylko przerośnięty iPod Touch.

 3. Jak nei ma czym konkretnym coś zawsze znajdzie się aby móc pochwalić się przed kolega z Androidem..

 4. ja nie potrzebuję się chwalić ;)
  PS. A druga strona czym może się pochwalić? – Patrz! Udało mi się zrestartować telefon!

 5. UwielbiamSzarlotke

  Zawsze mozesz przeciez wyslac jakis plik przez Bluetooth`a albo przez NFC,o platnosci telefonem nie wspomne,prawda? Kontakty,tez bez problemu zgrasz z innego telefonu na iPhone,prawda? Bez instalacji iTunes ,albo innego oprogramowania wrzucisz na telefon kazdy dowolny plik,prawda? jednak sprzet z logo jablka jest taki swietny i tak ulatwia zycie,ze to cos niesamowitego… a moze na koniec fajnie byloby zwiekszyc dostepna pamiec w telefonie? aaa po co… moza przeciez wymienic na taki z wieksza pamiecia.. o 1000zl drozszy,ale za to nowy i nieporysowany:) Ta firma zna jednak wszystkie nasz potrzeby,wiedzialem!

 6. Życie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *