iPad mini oraz iPad 4G już w trybie Jailbreak

News z wczoraj ale wczoraj miałem inne zajęcie :)

MuscleNerd wrzucił na swojego Twittera zrzut ekranu z iPada mini w trybie Jailbreak. Przejęcia praw roota dokonał dzięki znanemu już wcześniej eksploitowi, który pozwala także wprowadzić w tryb JB także iPhone’a 5. Oczywiście nie cieszcie się za bardzo i nie szykujcie jeszcze Waszych iPadów mini oraz iPhonów 5 do wprowadzenia w tryb JB. To nadal cześć prac nad tak zwanym Jailbreakiem dla deweloperów, dużo wody w Wildze upłynie zanim jakiś kawałek tej pracy zostanie podany w formie narzędzi dostępnych publicznie. Pocieszający jest fakt, że MuscleNerd ciągle się zajmuje tematem.

AKTUALIZACJA – Chpwn pokazał także zrzuty ekranowe z iPada 4 generacji w trybie Jailbreak i to nawet z uruchomioną Cydią.

11 Comments

 1. Ktoś tu jeździ do Wilgi :)

 2. wychował się nad Wilgą :)

 3. Swietne zastosowanie ipada mini!!!! FIRST EVER IPAD MINI INSTALLED INTO DASHBOARD OF A CAR http://www.youtube.com/watch?v=RCXJIjxvPNE&feature=player_embedded

 4. a co powiesz o tym? zajeżdża mi fejkiem, trafiłem na linka przypadkiem: http://gdeluxe.com/untethered-jailbreak-6-1-6-0-jailbreak-untethered-6/

 5. nawet nie dawaj takich linków

 6. podałem tylko po to, żebyś potwierdził, że to jakaś ściema. :)

 7. A wiadomo coś o JB na Apple TV 3G

 8. trochę mnie dziwi to..ciagle glosno o jb na procesorach a4 na ipada mini i ipada 4, a co z a5( iphone 4s, ipod 5g) ?

 9. Jak szybko pojawił się działający JB na iPada 3gen?

 10. Troche nie na temat, ale mam pytanie co do wyświetlacza w „miniaku” , z czego zrobione jest szkło? czy jest to Gorilla Glass ?

 11. Jak macie jakiś urządzenie z JB to zobaczcie do jakich wersji jest cydia jest tam wersja 6.0.1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *