iPad mini – zaczynamy składanie

Oczywiście tytuł wpisu nie znaczy, że zaczynam wierzyć w szybką prezentację iPada mini, ale ignorować informacji nie mogę. Tym razem takimi rzucił ukraiński serwis ukrainianiphone.com. Możemy tam znaleźć kilka zdjęć różnych podobno autentycznych komponentów dla iPada mini – mam co do tego mieszane uczucia. Mamy wiec tylną obudowę, ekran, szybę z warstwą dotykową i tasiemki złącza Lighting. Wszystko pasujące do urządzenia z ekranem około 8″, a dokładniej 7,85″. Warto jeszcze dodać, że domniemana prezentacja ma się odbyć już 17 października. Wybaczcie ale to raczej niemożliwe, tego dnia mam zupełnie inne plany.

8 Comments

  1. Też mi się wierzyć nie chce, ale iPad mini jest chyba faktem. Mamy powtórkę z wycieku części do iPhone 5 i iPada 3. Quo vadis Apple?

  2. a gdzie koment dot tego ze nie wierzyles ze Apple moze wydac takie urzadzenie? Fakt jest taki ze sam nie wierzylem ale to wyglada powaznie tak jak ostatnie przecieki o iPhonie 5…

  3. Nie wierzę nadal – wyraźnie to napisałem

  4. Interesujące. Ciekawe jak sie to rozwinie? Ja po dzisiejszym dniu stwierdzilem co Pan ponizej.

  5. Strasznie podoba mi się ten tył, z resztą jak wyjdzie rozważę przesiadkę z iPada 2

  6. A ja chętnie kupie takie mini :) ciekaw jestem jaka będzie rozdziałka wyświetlacza, 1024 ze starego iPada będzie trochę mało :) iPhone ma więcej przy 4″. Zapewne cenowo będzie poniżej standardowego iPada więc nie ma co się spodziewać wodotrysków….

  7. W nazwę „iPhone 5” tez nie wierzyłeś :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *