iPhone 3G - iPhone Extreme - iPhon3 | Aktualizacja 2
marzec 30, 2008 | 23:20Coraz więcej plotek przecieka na temat zupełnie nowej wersji iPhone w której będzie łączność 3G. Ostatnio Analityk firmy Gartner, Ken Dulaney spekulował, że Apple już zamówiło 10 milionów iPhonów nowej generacji. Podsumujmy więc co już wiemy na temat nowego iPhone.
Pierwsza poważna wzmianka o tym urządzeniu pojawiła się z ust samego Steva Jobsa na europejskiej prezentacji iPhone która miała miejsce w wrześniu zeszłego roku. Na pytanie o wersję 3G odpowiedział on, że ukaże się w przyszłym roku bo obecnie była by zbyt prądożerna. Bolączką na zbyt wielkie zużycie prądu może być zastosowanie wyświetlacza OLED, który potrzebuje o wiele mniej energii. Prawdopodobnie nowy telefon będzie miał też wbudowaną kamerę do video rozmów. Zagadką pozostaje nazwa, może być to iPhone 3G jak też iPhone Extreme lub iPhon3 oraz data premiery. Jeśli chodzi o datę promiery to obstawiam bądź paryskie targi Apple Expo które odbędą się w dniach 17-20 września, lub koniec roku czyli prezent pod choinkę
iPhone 3G - iPhone Extreme - iPhon3
- łączność 3G
- kamera do video rozmów
- wyświetlacz OLED
- premiera prawdopodobnie wrzesień lub grudzień 2008
————————————————————
Tajwańska firma Hon Hai Precision Industry Co. oficjalnie potwierdziła, że będzie producentem nowej bardziej zaawansowanej wersji iPhone, czyli prawdopodobnie iPhone z łącznością 3G. Wg. mnie premiera w Wrześniu na Europejskich targach jest jak najbardziej prawdopodobna. Przecież to właśnie na europejski rynek ta wersja będzie głównie przeznaczona.
————————————————————
Według najnowszych informacji już w maju zacznie się produkcja iPhone nowej generacji. Oficjalnie Apple ma go zapowiedzieć w czerwcu. Prawdopodobnie będzie więc to miało miejsce na konferencji WWDC 2008 która odbędzie się w dniach 9-13 czerwca 2008.





Dobrze, że się wstrzymałem z kupnem :D
Kvczor | marzec 26, 2008 | 14:33Dobrze, że się wstrzymałem z kupnem
Ja wiem czy dobrze? Jestem pewnien, ze wraz z nowym
norbi | marzec 26, 2008 | 14:37Ja wiem czy dobrze? Jestem pewnien, ze wraz z nowym modelem pojawia sie plotki i przecieki na temat kolejnego czyli bedziesz mogl znowu czekac rok
na kolejny
Właśnie... Wstrzymywanie się z kupnem ELEKTRONIKI jest najgłupszą rzeczą jaka może
Marucins | marzec 26, 2008 | 19:08Właśnie…
Wstrzymywanie się z kupnem ELEKTRONIKI jest najgłupszą rzeczą jaka może być. Zawsze będzie coś nowego i lepszego a Ty nigdy nawet tej najgorszej nie będziesz miał czekają i czekając.
Reasumując
- łączność 3G
- kamera do video rozmów
- wyświetlacz OLED
Nie przekonuje mnie abym poczekał do września, grudnia czy tam do nowego roku, bo po co? Ile to osób dzwoni z wykorzystaniem video rozmów? Wyświetlacz OLED po to aby moduł 3G nie zrobił z iPhona przycisku do kartek. Bez przesady.
ps. Kurcze gdybym się wstrzymał z moim notkiem, kupiłbym taki wypas że Crysis śmigałby jak Quake na GeForce… Co ja zrobiłem… ŁAaaajjjj !! LOL
hm.. ja lubię mieć nowiutkie rzeczy i nie spieszę się
Kvczor | marzec 26, 2008 | 21:42hm.. ja lubię mieć nowiutkie rzeczy i nie spieszę się z zakupem drogiej elektroniki(szczególnie, że ja ten telefon nie kupuje na 5 minut, tylko na dłużej). A poza tym na razie tylko spekulujemy co ma się zmienić w iPhone. A nuż Apple da coś jeszcze?
a co moze jeszcze dac? zresza tak jak juz
norbi | marzec 26, 2008 | 21:48a co moze jeszcze dac? zresza tak jak juz mowilem czekac mozesz w nieskonczoność. Przeciez zawsze moze być cos nowego. Jak bedzie juz na rynku wersja 3G to wszyscy będa juz wzmianki o nowym wiec znowu bedziesz czekal i nigdy nie bedziesz mial czegos najnowszego. Ja telefon kupuje na 5 minut, znaczy na czas kiedy ukaze sie nowy.
...za to ja telefon kupuje na czas aż nie pojawi
Marucins | marzec 26, 2008 | 22:41…za to ja telefon kupuje na czas aż nie pojawi sie coś innego. Po czym mam parę sztuk i po jakimś czasie wyzbywam się balastu.
Aktualnie mam N95 zakupiłem dodatkowo jakiś czas temu iPhona (dwa to nie problem, duży zaczyna się jak mamy 3), aktualnie odczuwam przepełnienie w kieszeni, trzeba coś zrobić, tylko co… może klucze do domu nie nosić
Jeśli chodzi o wymianę to wątpię abym wymienił iP na iP-3G, za to wymieniam N95 na N96, chociaż i z tym się zastanawiam, nie będzie tam rewolucji a za to bateria szybciej zdechnie.
nie każdego stać żeby kilka razy na rok kupić sobie
emo9 | marzec 26, 2008 | 23:39nie każdego stać żeby kilka razy na rok kupić sobie nowego fona i to jeszcze takiej klasy i kasy…
Ja to przez ostatnie dwa lata (do czasu zakupu iP),
esteper | marzec 28, 2008 | 22:53Ja to przez ostatnie dwa lata (do czasu zakupu iP), zmieniałem telefony średnio raz na miesiąc, na jeden uzbierałem, później sprzedawałem i kupowałem następny :p
Przez ten czas przewinęło się coś około 18-20 telefonów, teraz poczekam do nowego iP i wtedy pomyślę czy zmieniać…
esteper: To samo ma moja Monika, zawsze zmieniała telefony dośc
norbi | marzec 28, 2008 | 23:04esteper: To samo ma moja Monika, zawsze zmieniała telefony dośc czesto teraz uzywa od roku iPhone i chciała by zmienić ale nie wyobraża już Sobie jak używać telefonu w inny sposób niż iPhone
norbi - u mnie też nałóg się skończył wraz z iPhone
esteper | marzec 28, 2008 | 23:19norbi - u mnie też nałóg się skończył wraz z iPhone
Ostatnio byłem zmuszony wysłać esa z normalnego telefonu… raz że mały wyświetlacz 2,2″, dwa normalna klawiatura, to nie dla mnie 
We mentioned some speculation yesterday from Garter analyst Ken Dulaney
BS | marzec 28, 2008 | 23:27We mentioned some speculation yesterday from Garter analyst Ken Dulaney that Apple is ordering 10 million revised iPhones with 3G capabilities. Today his boss, Bob Hafner, told InformationWeek that they weren’t official Gartner predictions. “We have not got confirmation that an order had been placed.”
http://arstechnica.com/journals/apple.ars/2008/03/28/yet-more-3g-iphone-rumors-swell-though-gartner-changes-tune
[...] Czyży więc będzie możliwość rozpoznawania pisma w iPhone, a
Blog - iPod iPhone informacje … » Rozpoznawanie pisma w iPhone?? | marzec 29, 2008 | 8:55[...] Czyży więc będzie możliwość rozpoznawania pisma w iPhone, a jeśli tak to czy będzie to funkcja w nowym modelu czy już w nowej wersji oprogramowania dla obecnej [...]
[...] iPhone. Ja osobiście uważam, że premiera ta będzie miała
Blog - iPod iPhone informacje … » Nowy iPhone za 60 dni? | kwiecień 6, 2008 | 0:57[...] iPhone. Ja osobiście uważam, że premiera ta będzie miała miejsce później czyli wrześniu na Apple Expo w Paryżu. Choć wolałbym żeby było to szybciej bo chciałbym zmienić telefon a nic lepszego niż iPhone [...]
[...] tak będzie wyglądał nowy iPhone 3G? W serwisie www.ipodobserver.com
Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone? : ZiPhone, ZiPhone, simlock | kwiecień 6, 2008 | 18:13[...] tak będzie wyglądał nowy iPhone 3G? W serwisie http://www.ipodobserver.com można zobaczyć tylną ściankę urządzenia na którym widnieje [...]
[...] tak będzie wyglądał nowy iPhone 3G? W serwisie www.ipodobserver.com
iPhone Planet - Czy tak będzie wyglądał nowy iPhone? | kwiecień 12, 2008 | 17:16[...] tak będzie wyglądał nowy iPhone 3G? W serwisie http://www.ipodobserver.com można zobaczyć tylną ściankę urządzenia na którym widnieje [...]
[...] iPhone. Ja osobiście uważam, że premiera ta będzie miała
iPhone Planet - Nowy iPhone za 60 dni? | kwiecień 12, 2008 | 17:23[...] iPhone. Ja osobiście uważam, że premiera ta będzie miała miejsce później czyli wrześniu na Apple Expo w Paryżu. Choć wolałbym żeby było to szybciej bo chciałbym zmienić telefon a nic lepszego niż iPhone [...]
[...] się kiedyś jak będzie się nazywał nowy iPhone. Czy
Blog - iPod iPhone informacje … » Nowy iPhone to Max?? Pro?? | kwiecień 17, 2008 | 9:54[...] się kiedyś jak będzie się nazywał nowy iPhone. Czy będzie to iPhone 3G czy Extreme? Tymczasem jeden z czytelników serwisu Macenstein uważa (może jest blisko Apple) że ta nazwa [...]
[...] się kiedyś jak będzie się nazywał nowy iPhone. Czy
iPhone Planet - Nowy iPhone to Max?? Pro?? | kwiecień 17, 2008 | 13:54[...] się kiedyś jak będzie się nazywał nowy iPhone. Czy będzie to iPhone 3G czy Extreme? Tymczasem jeden z czytelników serwisu Macenstein uważa (może jest blisko Apple) że ta nazwa [...]
a ja czekam na nowe oprogramowanie do iphone. serio. to
rhdfhtdn | kwiecień 22, 2008 | 11:03a ja czekam na nowe oprogramowanie do iphone. serio. to co jest to wlasciwie tylko safari i to kiepskie bo nie da sie zapisac strony czy muzyk, grafiki do dowolnego folderu.
Do tego poczta nie ma szyfrowania. Nie ma jabbera i mnostwa innych programow , ktore uzywam lub uzywam palmtopa do tego.
Oczywiscie chcialbym iPhone z panoramicznym ekranem cos jak xperiax1 czy nowe MID-y Intella. Chcialbym kilka innych fajnych bajerow. ale po za GPS i BT/USB host niewiele moge oczekiwac. Nie ze sie nie da. ale to nierealne.