iPhone 3G w wersji (RED) – kolejne plotki

[singlepic=665,267,200,,right]Obiecałem Sobie, że nie będę pisał już i pokazywał niby prawdziwych zdjęć nowego iPhone. Skłoniło mnie to tego to zdjęcie na którym widać model w wersji (RED) i to właśnie mnie do tego skłoniło. Strasznie lubię iPody w wersji (RED) mimo, że żdanego nie mam :(
Gdyby nowy iPhone 3G był w tej wersji to właśnie na taki model bym się zdecydował, choć wiem, że akurat te zdjęcie niestety prawdopodobnie nie jest prawdziwe. Pojawiły się też kolejne plotki na temat wyposażenia iPhone. Serwis www.engadget.com podaje, że będzie obsługiwał transmisję HSPDA oraz będzie posiadał GPS a konkretnie jego odmianę A-GPS czyli inaczej Assisted GPS. Jest to rodzaj GPS wykorzystywanym w telefonach komórkowych. Używa on serwerów operatora sieci do skrócenia czasu potrzebnego na pierwsze znalezienie położenia. Usługa musi być dostępna u operatora, w przeciwnym wypadku GPS będzie działał, ale dłużej będzie trwało pierwsze połączenie z satelitami.
Ten model będzie miał wewnętrzne oznaczenie n82ap – pierwsza generacja to m68ap. Procesor który będzie zamontowany w iPhone 3G to Infineon PMB6952 / S-GOLD3.