iPhone 4 CDMA działa także chińskiej sieci

iPhone 4 CDMA został przez Apple stworzony specjalnie dla amerykańskiej sieci Verizon. Telefon jest jednak jak najbardziej standardowym urządzeniem działającym w systemie CDMA więc teoretycznie powinien działać w każdej innej sieci. Na stronie wsj.com możemy zobaczyć zdjęcie tego modelu działającego w sieci China Telecom. Sieć ta działa podobnie jak Verizon w standardzie CDMA.

Jak wiadomo iPhone 4 CDMA nie ma karty SIM, więc hakerzy musieli wprowadzić informacje o abonencie bezpośrednio do oprogramowania telefonu. W tym celu wprowadzili w go tryb Jaibreak za pomocą Greenpois0n. Nic więcej nie wiadomo, ale jeśli zrobili to naprawdę to pewnie za jakiś czas będzie można używać iPhone 4 CDMA w dowolnej sieci.

  • Dj Qeter

    Zdało by się i bardzo dobre by to było jak by ktoś ci by zajebał telefon ty go możesz [ze swojego pakietu danych] zlokalizować i nagrać zdjęcie zrobić przez stronę ilocalis bo on tam nie wsadzi swojej karty no bo jak co nie.

  • karamia

    ciekawe czy by działał na starych centertelowsich nadajnikach. Ostatnio miałem w rękach modem CDMA który na nich chodzi.