iPhone 4 zdobywa „Best Mobile Device” na Mobile World Congress 2011

Dzisiaj kończy się kongres/wystawa Mobile World Congress 2011 w Barcelonie. Relacje z niego możecie przeczytać np na www.spidersweb.pl.

To największa impreza branży telefonów komórkowych. Są na niej wszyscy począwszy od Nokii, która w tym roku ogłosiła współpracę z Microsoftem, poprzez Samsunga, HTC, Blackberry, a skończywszy na HP z przejętym od palma systemem webOS.

Nie ma tylko jednej firmy, drugiego pod względem wielkości gracza na tym rynku czyli Apple. Czyż nie ironią jest to, że iPhone 4 zdobył nagrodę „Best Mobile Device” :). Jury doceniło go za doskonały ekran, fenomenalny design, użycie doskonałych materiałów i doskonałe wsparcie dla developerów piszących aplikacje dla jego systemu operacyjnego.

Warto dodać jeszcze, że najlepszą aplikacją dla urzadzeń mobilnych została wbrana gra … no jasne Angry Birds. Może Jury kierowało się tym co wybrali czytelnicy iPod.info.pl jakiś czas temu :)

 • Marucins

  Właśnie takie eventy są na tyle ciekawe jak pojawiają się producenci a że Apple olewa sprawę bo woli własne wystąpienia czyt. MONOLOGI… Szkoda

 • NeReVaR

  Wtopa z anteną, z plamami na wyświetlaczu, z pękająca tylną obudowa są nieważne bo telefon zdobył i tak nagrodę, to jest przesada Apple może mieć milion wtop a i tak jest the best :/ Ludzie są tak zapatrzeni w ta markę czy co? Telefon za kilka tysięcy złotych powinien być dopracowany.

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  NeReVaR: Mój nie ma problemów z anteną, nie ma plam na wyświetlaczu nie pękła mu obudowa pomimo kilku spektakularnych wypadków. Może Tylko Twój egzemplarz ma te wady, a może nie masz wcale iPhone 4 i powtarzasz tylko niesprawdzone plotki ?

 • Magia

  @NeReVaR
  Może warto zainwestować w jakiś pokrowiec?

 • Ktośtam

  @norbi Mój miał spektakularny upadek i się stłukł :/

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  Ktośtam: Dobrze, że wszystkie Galaxy Taby i inne HTC przeżywają upadek z 12 piętra na beton.

 • NeReVaR

  Mam tylko iPhona 3G( z pokrowcem wygranym na tej stronie) a na 4G po prostu mnie nie stać, a nie powtarzam plotek bo skoro Apple je potwierdziło(antena) i już od samego początku były dostępne bumpery, to według mnie mydlenie oczy softem i nie przyznanie się do błędu a co więcej pokazywanie telefony innych marek które ponoć maja taki sam problem jest nie na ich poziomie, reszta wad może rzeczywiście była podsycana tylko dzięki tej z antenami i szukali na siłę dziury w całym, ale nie słyszałem aby robiono tez tak wielkie halo z telefonami innych marek. Głównie chodzi mi o kiepskie stanowisko Appla w sprawie wad iPhona i mydlenie ludziom oczu, czy wmawianiu im ze ich winą jest ze sprzęt wadliwie działa, to jest naprawdę nie na miejscu, a teraz czytam ze ten telefon dostał nagrodę miedzy innymi za jakość użytych materiałów, kurczę brak im samokrytyki.

 • tores

  NeReVaR a które to materiały użyte w iP4 są kiepskie?

 • http://www.ipod.info.pl norbi

  NeReVaR: Ale ja naprawdę nie ma żadnych problemów z zasięgiem, anteną i materiałami.

 • kummer

  NeReVaR jakiej samokrytyki. Przecież to nie Apple przyznaje nagrodę , nawet ich tam nie było.