iPhone 5S czy iPhone 6, a może jeszcze inaczej?

Gdy już wszyscy byli pewni, że iPhone siódmej generacji będzie przez Apple nazwany iPhone 5S to pojawiają się plotki i głosy, że będzie inaczej. Podobno nowy model ma się nazywać po prostu iPhone 6. Ja osobiście nigdy nie lubiłem tych 3GS, 4S i wolałem prostsze 4 i 5. Dlatego nazwa iPhone 6 by mi pasowała. Szanse na to czy kolejna generacja to będzie 5S czy 6 oceniam po 50%, a jak Wy uważacie? Zapraszam do dawno niewidzianej u mnie ankiety.
n

Nowy iPhone będzie się nazywał?
View Results

17 Comments

 1. Maciej Winiarski

  The new iPhone

 2. NieMamImienia

  Mam dziwne przeczucie,ze nowy iPhone bedzie sie bardzo roznil od swoich poprzednikow,do tego zmiany w systemie,dlatego wydaje mi sie,ze bedzie nazywal sie 6 zeby bardziej podkreslic skok do przodu:)

 3. Ja już się pomału zaczynam bać co nam Jonathan Ive szykuje na Czerwiec (lub wrzesień?)…

 4. wszystko jedno jak się będzie nazywał. Będzie trzeba zmienić. Dziś 4S mi wypadł z ręki na rowerze. Było kupić mocowanie do kierownicy :P

 5. Jeśli nowy iPhone będzie wyglądem przypominał 5 to będzie to model 5S

 6. „eSki” zawsze były tylko ulepszonymi wersjami swoich poprzedników. Pytanie czy Apple może sobie na to pozwolić teraz, przy tak dużej konkurencji (i niewielkiej innowacyjności ip5)

 7. Jeśli dodadzą czytnik linii papilarnych to zmienią też troszkę design i będzie ip6. Jeśli nie, to pewnie 5s ;)

 8. Niewidzianej – przymiotnik :)

 9. Ja uważam, że fizycznie nie będzie się różnił prawie wcale własnie ze względu na zmiany w systemie. Teraz chyba na to są „zafixowani”.

 10. Uważam, że będzie to produkt w tej samej obudowie z kilkoma zmianami konstrukcyjnymi, dlatego skłaniam się ku opinii , nazywającej nowego iPhona -5S, iPhone 6 moim zadaniem pokaże się totalnie odmieniony późną jesienią tego roku.

 11. Obstawiam, że pojawi się iPhone 6 z większymi zmianami w wyglądzie zewnętrznym i iOS7, który w połączeniu z nową „słuchawką” będzie chciał zostać mianowany SGS4-killerem :).

 12. „SGS4-killerem” – dobre określenie :) jednak mam nadzieje że apple uniknie pakowania w nowy – moim zdaniem iPhone 6 – model mega szybkich podzespołów tylko po to żeby cyferki ładnie wyglądały w specyfikacji, a nie będzie appek które będą w stanie wykorzystać taką moc obliczeniową.

 13. Nazwa nazwą, co by to nie było, liczę na większą baterię, tak mi się marzy.

 14. Nowy iPhone będzie nazywał się iPhone Galaxy S6 :)

 15. A ja się zastanawiam nad logiką + kolejnością nazewnictwa stosowanego przez Apple. Ponieważ np. iPhone nr 5 to „iPhone 4S” a iPhone nr 6 to „iPhone 5” <— ??? Żeby wyszło na prostą powinni nowy model nazwać "iPhone 7".
  ;D

 16. Będzie czujnik linii papilarnych więc prorokuję nazwę, „iPhone papillary”, albo „iPhone finger”, albo banalne „iPhone touch”.

  W wersji niemieckiej Apple wprowadzi ładną i łatwo wpadająca w ucho nazwę – „iPhone Fingerabdruck”

 17. Po co zmieniać coś co działa według mnie ten design jest kultowy i każdy kto tylko spojrzy wie ze to produkt apple’a po samych ikonkach idąc w stronę WM apple możne wiele stracić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *