iPhone 6 – są już nawet reklamy

iPhone6adTo naprawdę niesamowite, że nowy produkt, którego jeszcze nie ma na rynku ma już swoje reklamy. Pomijam już polską wersję, ale podobno jeden z Chińskich operatorów reklamuje w serwisie społecznościowym iPhone 6 w wersji niezablokowanej. Co ciekawe na tej reklamie widać dość ciekawą wariację na temat złotej wersji iPhone 6, mamy tu bowiem kolor złoty z białymi wstawkami.

Pytanie na ten moment brzmi – Czy taka firma jak Apple, narażona na ogromne szpiegostwo przemysłowe ma szanse utrzymać flagowy produkt w jakiejkolwiek tajemnicy? Moim zadaniem NIE. Trochę to szkoda bo chciałbym po raz kolejny na prezentacji Apple zobaczyć produkt o którym wcześniej nie wiedziałem nic.

15 Comments

 1. Co takiego niezwykłego jest w złotej wersji z białymi wstawkami? Przecież dokładnie taka sama kombinacja kolorystyczna jest zastosowana obecnie w 5s

 2. Przemysław Gdański

  Musieliby powrócić do puszczania fałszywych informacji, np w przypadku zagubienia iPhone 4 powinni zgubić telefon iPhone w identycznej obudowie, ale z rozdzielczością tzw 1x tak by skupić uwagę na fałszywkach.

 3. no własnie bo sam mam iphona 5s złotego z białymi wstawkami i dla mnie to żaden szał

 4. Czy mi się wydaje, czy na tym „renderze” nie odstaje oczko kamery?

 5. A może zobaczymy produkt o którym nic nie wiemy. Jak iWatch :)

 6. Bartosz Witkowski

  Ale po co mieliby puszczać fałszywkę. Kto wie czy przecieki nie są kontrolowane i mają na celu badać rynek, a przede wszystkim sprawdzać reakcję zainteresowanych nowym iP..

 7. Grzegorz Stępień

  Norbi miał chyba na myśli, że na tym renderingu są te wstawki jak z 5/5s-a, a nie „fugowanie”, które znamy z większości przecieków.

 8. Grzegorz Stępień

  Nie wydaje Ci się. Obiektyw jest tutaj równo z obudową. Ale to jest render produktu, którego nie ma. Nie ma to zatem większego znaczenia.

 9. Nie ma na nim też podwójnego flesza.

 10. czy tylko mi sie wydaje ze sensor CMOS jest wypukly ( „rybie oko”)?

  … i pytanie do uzytkownikow iPhone 5S (mam tylko iPhone 5 zatem nie wiem) – czy ta podwojna dioda flash cos faktycznie dawala/zmieniala?

  Czy bedziecie nazekac na jej brak jak jej nie bedzie w iPhone 6?

 11. A co to za przycisk z prawej strony? Przeniesli Power?

 12. Co tam kolor, wariacja. Tutaj http://myapple.pl/content/6744-iphone-6-z-wystajacym-obiektywem-aparatu-znane-sa-dokladne-wymiary-urzadzenia.html znawcy twierdzą, że będzie miał wystający obiektyw.

 13. Grzegorz Stępień

  No, bo raczej będzie miał. Wszystko na to wskazuje od jakiegoś czasu. Zresztą, już w 2012 roku został wprowadzony iPod touch z takim obiektywem i wygląda to bardzo ładnie.

 14. Jeśli się dobrze przyjrzeć to srebrna wersja tez ma taka sama biała wstawke .

 15. Tak podobno miało być , ze power zostanie przeniesiony na prawa cześć obudowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *