iPhone 6G – czarna obudowa z czarną ramką

Kilka osób wysłało mi dziś ten film. Widać na nim podobno obudowę do iPhone kolejnej generacji. Obudowę jaką widzieliśmy już kilka razy wcześniej. Wersja czarna ma również czarną ramkę i nie powiem wygląda to fajnie. Jakie jest moje zdanie … tak  będzie wyglądała kolejna generacja iPhone ale nie zobaczymy jej pokazu w najbliższy poniedziałek.

23 Comments

 1. Tomasz Szykulski

  oby nie.

 2. Ja również uważam że w przyszłym tygodniu nie zobaczymy nowego iPhona, ale jeśli miałby tak wyglądać to ja jestem za. Szczególnie zależy mi na przeniesieniu gniazda słuchawkowego na dół telefonu.

 3. Norbi, twoim zdaniem to jest wielka, pracochłonna mistyfikacja czy prototyp? według mnie wszystko jest bardzo realne z wyjątkiem czarnej ramki. nie wiem jakoś nie pasuje mi to. I te otwory na głośnik i mikrofon, aczkolwiek tutaj pewnie będzie tak jak było przy premierze ipada 2 kiedy dzień przed premierą wyciekło zdjęcie tylnej obudowy i ten głośnik wyglądał koszmarnie, później okazało się ze wcale nie jest tak źle

 4. Ja jestem ZA i to bardzo, jeżeli do tego cacuszka wcisną A5X lub (oby) nową A6, wyświetlacz albo taki jaki jest albo 720p, obsługę EUROPEJSKIEGO lte oraz wytrzymalszą baterię biorę, w sumię to i tak kupię :D (trzeba wymienić poczciwego 2G na coś nowszego)

 5. Mi się bardzo podoba i wydaje mi się że model końcowy może być do tego zbliżony :)

 6. ok, mogę uwierzyć, że Apple podąży za własnym trendem i zrobi obudowę bardziej w stylu 'unibody’ ale nie podoba mi się ten podział na dwa kolory. Złącze dock w tej nowej wersji nie byłoby złe, ale nie przekonają mnie że to prawdziwa zmiana do puki nie zobaczę prototypów akcesoriów z takim złączem. Wolę obecne położenie słuchawek, ale z drugiej strony to też właśnie bardzo zależy od tego jak wygląda nowy 'dock’. 

  Aha, a ta konkretna część to imo. fake z następujących powodów:
  1. brak jakichkolwiek numerów seryjnych / oznaczeń prototypowych (jakby były w środku to by je nam pokazano, a pod 'iPhone’ nic nie zostało wygrawerowane)
  2. w 4/S jest mały mikrofon koło wejścia słuchawkowego, jego zadanie to wyłapywanie odgłosów otoczenia, jest to nawet jedna z funkcji którą Apple chwaliło się za czasów 4, w tym prototypie nie ma śladu po tej dziurce, nie mogła też zostać przeniesiona, bo nie pełniłaby wtedy tej samej funkcji. Błąd zbyt poważny by Apple go popełniło, ale wystarczająco mały by ktoś kto wyprodukował tą obudowę nie wprowadził tego do programu CAD
  3. człowiek w tym video sprawia wrażenie jakby mu ta obudowa magicznie spadła na biurko, nie wspomina o żadym źródle i stara się wymigać od takiej odpowiedzialności – prawdopodobnie wie że to fake bo sam (jego firma) jest za to odpowiedzialny(a)

 7. Tragiczny pomysł… Nie wiem jak ty używasz iPhone, ale ja trzymając go w kieszeni pionowo mogę szybko ignorować połączenia, i jednocześnie mieć wpięte słuchawki.

  Gdzie podział się 2 mikrofon do tłumienia tła, ta funkcja sprawdzała się kapitalnie. Będąc w klubie słychać mnie było jakbym był w cichym pomieszczeniu

 8. Drugi mokrofon jest z tyłu. Między aparatem, a jego lampą diodową.

 9. Drugi mikrofon jest z tyłu. Między aparatem, a jego lampą diodową.

 10. Masz rację, nie zauwarzyłem… ale dalej sądzę że ten konkretny egzemplarz to fake (prawdziwy, nawet prototyp, musi mieć numery identyfikacyjne i seryjne, to jedna z nielicznych 'poważnych’ prezentacji 'wycieku’ która nie ma zbliżenia na takowe). 
  Co nie znaczy że Apple nie wyda czegoś bardzo podobnego.

 11.  Moze te numery seryjne i identyfikacyjne, specjalnie nie sa pokazane, zeby nie znalezli winowajcy, ktory mogl wyniesc ramke z najscislej strzezonej fabyki swiata. Pozniej mogli by wytoczyc proces takiemu i kazac zaplacic ogromne sumy pieniedzy za straty.

 12.  „najscislej strzezonej fabyki swiata”
  hehe :) to Ci wyszło

 13. mam coraz mniej watpliwosci odnosnie nowego wygladu iPhone’a… szkoda, ze nie wyglada tak jak iPad, ale co zrobic.

 14. Zajebisty!

 15. Apple płaci odpowiednim ludziom, aby tworzono takie medialne przecieki. Fajna reklama, nakręca fanbojów.

 16. Paskudztwo to jest! A ta środkowa część – matowa, która różni się od tych błyszczących górnych i dolnych krawędzi wygląda jak do telefonu w którym wymienna jest bateria. IMO fake jak nic. Wyprodukować taką obudowę dla Chińczyków to żaden problem, oni zdolni są.

 17. Mi to wygląda jak powiększona Nokia E-52, gdzie obudowa rysuje się od paznokcia. Sądzę ze to fake na potrzeby marketingu. Do premiery zostało kilka miesięcy, więc mistrz podsycania plotek, Apple, rozsiewa w ten sposób plotki.

 18. nie wieże żeby apple zmieniło wejście dokcka w iphone 5 

 19. A ja mam przeczucie że to właśnie będzie The new iPhone. Jest to całkiem nowy model nie S. iPhone 4 też pojawił się wcześniej a nie na jesieni…

 20. Na miękko mogą zmienić wejście docka w następnej generacji iPhone Dlaczego? bo zajmuje dużo cennego miejsca a i tak większość synchronizuje via wifi swoje telefonu. Strzelą ładną przejściówkę za stówkę kompatybilną z poprzedni kablem i po sprawie. Chyba, że pociągną swoją tradycję i powiedzą np. że nie będzie można ładować telefonu za pomocą przejściówki bo to typowe dla apple. Czy pamiętacie jak weszło iOS 4 i powiadomienia? w iPhonie 4 można było ustawić, żeby dzwonił jak opuścimy daną lokalizację lub się znajdziemy w innej. iPhone 3gs wówczas najwidoczniej mia zbyt słaby procesor i za mało ramu, więc już tego nie oferował… Mówię- polityka w stylu apple :-) Co nie zmienia faktu, że cóż dorywać? Trzeba cierpliwie czekać na nowy model i go kupić- no bo jak to tak bez nowego jabłka? 

  PS/ Dziś WWDC- zobaczymy nowe oprogramowanie i kolejne ułomności iPhone 3gs/4/4s w stosunku do nowego jak wyjdzie ;-)

  5!

 21. tinyurl.com/cyrj7eu

 22. I mówiłem- w iOS 6 będziey mieli nawigacje turn by turn ale tylko dla iPhone 4s i wyżej. Zapewne dla 4 nie bo procesor graficzny za słaby… Nie podoba mi się taka  polityka. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *