iPhone nano jednak będzie?

[singlepic id=1797 w=267 h=200 float=right]Kilka dni temu zakończyły się targi i konferencja Macworld 2009 na której wszyscy oczekiwali prezentacji iPhone’a nano. Niestety zastępujący Steva Jobsa, Phil Shiller nie pokazał nic rewolucyjnego i cały światek czekający na nowego iPhone’a obszedł się smakiem.
Osobiście uważam, że coś w tych plotkach o nowym urządzeniu było i wcześniej czy później się ono pokaże. Podobne wnioski można przeczytać w serwisie www.appleinsider.com. Powstały one na podstawie przecieków od Tajwan Semiconductor Manufacturing Company oraz United Microelectronics Corporation czyli producentów elektroniki która być może będzie montowana w iPhone nano. Firmy te spodziewają się zamówień od Apple już w marcu tego roku. Telefon miałby zaś ujrzeć światło dzienne w czerwcu roku 2009.
Dodatkowo w serwisie możemy przeczytać, że będzie to tańsza wersja obecnego urządzenia którą będzie sprzedawana w cenie około 99$. Docelowym rynkiem dla takiego urządzenia mogą być np. Chiny.
Nie pojawi się ten telefon natomiast na rynku amerykańskim.
Ile w tym prawdy tego nie wie nikt.
Ja mam ogromny głód nowych iPodów lub iPhonów.

 • LoBo

  Ja rozumiem Cie Norbi, że jako kolekcjoner chętnie widziałbyś iP nano u siebie ,ale tak się zastanawiam czym, prócz ceny może przyciągnąć ów model. Jak dla mnie iP 1G był i jest najlepszy, no chyba żeby jeszcze dodać mu GPSa, którego w Nano na bank nie będzie :)

 • Venom

  Mało realistyczna ta imitacja reklamy. Nawet nie ustawili godziny 09:42…

 • mikro

  I nie ma sieci At&T

 • Zygi

  No tak w końcu chińczyki małe palce mają to w sam raz dla nich będzie:P

 • Grochuuu!

  Myślałem nad ponownym zakupem iPhone 3G, ale gdyby wyszedł iPhone Nano bez namysłu kupił bym mniejsza wersję, jesli różniłąby się tylko wymiarami ;] Chociaż GPS też nie jest mi potrzebny. Byleby były te same aplikacje.

 • m.ratajczak

  Teraz z pojawieniem Palm Pre jak tak sobie siedze i mysle…
  iPhone, iPhone 3G wyswietlacz 3,5″, taki Palm Pre ma 3,1″ i sa dumni z tego ze jest bardzo malutki i poreczny.
  Dlatego zaczynam myslec ze to ma sens, ze Apple moze wprowadzic iP nano nawet z 3″ wyswietlaczem. Apple lubi upychac pixele w malych ekranikach, przykladem moze byc iPod nano 3g. Przy prezentacji Steve wychwalal jakosc i rozdzielczosc wyswietlacza…
  Moze czeka nas iPhone nano i nowy iPhone 3G z wyzsza rozdzielczoscia ekranu, zsylajac obecna rozdzialke na barki iP nano.

  To mialoby sens..

 • http://www.minihackers.prv.pl typowy1

  Tak swoją drogą, nawet dziesiąte części cali (0,1) w ekranach dają dużą różnicę… Taki np. HP 614c – 2.8′, niezbyt wygodne sterowanie, to samo w HTC Diamond Touch. Jednak już 3′ w telefonie którego marki ani modelu nie pomnę (był czarny ;P) było wygodne w użytkowaniu… A może to kwestia interfejsu?

 • Pingback: blog.fotogenia.info » Kota nie ma myszy harcują

 • http://niemam FoR 2PaC

  ile cali ma iphone 2G prosze odpiowiedzcie???

 • Kubars10

  właśnie ile on ma cali? ftf