iPhone szóstej generacji – kontynuujemy składanie 8

Dzisiejsza cześć od iPhone 6G to kompletny i złożony wyświetlacz do tego modelu. Na zdjęciu z www.macrumors.com widzimy przednią szybę wraz z wyświetlaczem i warstwą dotykową, czyli kompletny element jaki będzie pewnie montowany w iPhone 6G. Oczywiście nie ma tu zaskoczenia, wyświetlacz ma większa wysokość niż obecnie i dzięki temu przekątną około 4″. Przewidywalna rozdzielczość to 640 x 1136 – obecnie 640 x 960. W szybie jest też miejsce na centralnie umieszczoną kamerę FaceTime.
Cześć ta to trochę odgrzewany kotle bo już jakiś czas temu pojawiała się nowa szyba, ale kompletny zmontowany element wraz z wyświetlaczem widzimy pierwszy raz. To zresztą po raz kolejny potwierdza nam wygląd nowej generacji iPhone. Prawdopodobnie na konferencji prezentującej iPhone 6G (12 września??) sprzętowo nowa generacja nas nie zaskoczy.

PS. Jeśli chcecie mieć już dziś ten wyświetlacz to możecie go kupić za jedyne 199,99$ na www.chinagadgetland.com.

26 Comments

 1. Albo wszyscy zostaną zaskoczeni bo to będzie wielka akcja „fake’owa” Apple’a

 2. I dostaniemy trójkątnego iPhone’a ;)

 3. Albo okrągłego ;-)… Ale nie byłbym bardzo zszokowany, jakby Apple dotrzymała słowa i zrobiła dużo w kierunku zabezpieczenia wycieków ;-)

 4. Jesienne premiery Apple to najlepsza rekompensata kończącego się lata.

 5. Bo myślisz że zrobienie matryc i wyprodukowanie takej cześci kosztuje 1.5 zł lol
  Pomyśl troche a potem wypisuj bzdury .

 6. Problem jest taki że w zasadzie 3 rok z rzedu widać ten sam design . :(

 7. Większy rozmiar, ten sam czas pracy na baterii. Nie dla mnie ten iPhone.

 8. To nie jest problem, tylko zaleta. Po co zmieniać coś tak dobrego. To tak samo jak z MacBook PRO – od 2008 roku wyglądają tak samo i dobrze bo do świetny design.

 9. A gdzie masz powiedziane, że ten „model” to jest prawdziwy iPhone 6 gen?? A jesli to fake specjalnie przygotowany przez Apple zeby zakręcić rynkiem, a na prezentacji pokażą zupełnie co innego?
  I nie sap mi to o produkcji i jej kosztach, bo siedzę w branży produkcyjnej i dokładnie wiem ile kosztują matryce/prototypy. Czytaj ze zrozumieniem gościu…

 10. Jak dojdzie do tego wykastrowany LTE to kupię porządny SSD 512GB

 11. Hahaha firma jak apple będzie robić dziecinne podchody z kąd ty się urwałeś z choinki ?

  Takie przecieki tylko podsycają atmosfere przed premierą , aż widać że jesteś z branży produkcyjnej , ale chyba akordeonów .

  Pozdro chłopcze

 12. Pod2g na swojej stronie pisze ,ze to fake . Zamieścił tam te same zdjęcia

 13. Żenujący jesteś w swoim przekonaniu o ruchach jakie mogą wykonywać firmy wielkości Apple… Na takie akcje kładzione są grube miliony!!!
  A ku Twojej informacji – produkuję helikoptery…

 14. Powiesz w ogóle coś konstruktywnego ? bo oprócz nazwania mnie żenującym co nie świadczy o tobie zbyt dobrze gadasz bzdety .

  Podaj jakiś przykład kiedy Apple wypuczało fałszywe informacje w sieć , jakoś kilka miesięcy temu była taka sytuacja z the new Ipad to samo z 4s , 4 i 3GS a tak dalej . Podaj prosze !!!!

  Btw.
  Misiu kolorowy po 12 września suchej nitki na tobie nie zostawię ,
  Panie helikopter .

 15. Z jedenej strony masz racje z drugiej chciałbym czegoś nowego , fakt IP4/4S najbardziej mi się podobał ze wszystkich ip . , obawy mam tylko o baterie :(

 16. @twitter-131794954:disqus Po co karmisz trolla?

 17. hmm każdy kto ma własne zdanie jest od razu trollem NICE !!!

 18. Oh jakże sie boję Twej krytyki…. Brrrr… Cały drżę. Idź trolluj gdzieś indziej, bo z całej dyskusji zrobiłeś Troll-Fest

 19. Stary jaka zaleta ? Bardziej brak pomyslu na cos nowego i stanie w miejscu, straca na tym samym designu, np mnie;). Tylko nudne jest robic 3 rok pod rzad ten sam plaski wyglad. Okej, pierwszy rok bylo wow ale to juz tylko nudne jest i bezpomyslowe

 20. Nie zrobią nic innego, wszystkie inne kształty są już opatentowane :)

 21. tinyurl.com/cyk9xz2

 22. Są jeszcze kształty iPoda. Można je wykorzystać, tylko troche pozmieniać jakieś detale i telefon piękny by był… ;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *