iPhone szóstej generacji – kontynuujemy składanie 9

Tego jeszcze nie było. Jeden dzień i dwa razy zabawiamy się w składanie iPhone 6G. Takie jest właśnie życie na kilka dni przed premierą nowego iPhone. Ten odcinek również nie przynosi niczego nowego, ale niejako potwierdza wygląd nowego iPhone. Otóż na zdjęciach z www.iresq.com które widzicie pod spodem jest domniemane, mniejsze złącze nowego docka wpasowane w domniemaną nową obudowę. Uwaga … wszystko pasuje do siebie znakomicie!

Jeśli te wszystkie części są kontrolowanym przeciekiem mającym zmylić całe towarzystwo, to jest to mistrzostwo świata. Jeśli zaś okażą sie prawdziwe, to albo Apple zmieniło taktykę i nie chce robić niespodzianek, albo szef ochrony powinien pójść na dłuższy urlop.

17 Comments

 1. A czy tylko mi się wydaje, że siatka skrywająca głośnik jest przekrzywiona na lewo od docka? :/

 2. Po to zmniejszali dock zeby obok za mikrofonem zostawić tyle miejsca?aha i kolor ramki niezgadza sie z przeciekami szufladek, tamte niezależnie od wersji kolorystycznej telefonu była ramka tako szaro ciemna.

 3. Nie wierzę że tak będzie wyglądała finalna wersja iPhone. Te dziurki są okropne.

 4. Jakoś nie wierzę w to, że to kontrolowany przeciek. Komu chciałoby się urządzać takie gierki? Na bank nie Apple. To nie w ich stylu, a nie sądzą w nagłą rewolucję z okazji władzy w rękach Tima.

 5. Aż taki mały to on nie jest, spodziewałem się cieńszego…

 6. nie przeboleję złącza słuchawkowego na dole… :/

 7. Please! Poprawcie tego ortografa w przedostatniej linijce. Powinno być „okażą się prawdziwe”. Karać – karzą, kazać – każą

 8. Zdziwiłbym się bardzo, gdyby pomimo tych plotek, Tim na scenie pokał jednak coś innego niż na wyciekających zdjęciach. Ale jakby zrobili aż taki przeciek kontrolowany, to stałbym się jeszcze większym fanboyem niż jestem ;) Byłoby to bardzo imponujące.

 9. Dziurki do zbierania kurzu są jakby krzywo.

 10. Co za brzydal, prosze niech to nie bedzie nowy iphone. Wiadomo ze design ma duze znaczenie od tego czy kupi sie nowy telefon ale robic 3 raz pod rzad ten sam wyglad to to jest glupota. gowno jednym slowem

 11. To samo ludzie pisali przed premierą ip4 ,że brzytki ,że to fake , że kupa .
  A co było po prezentacji OO amazing . Poczekajcie na finalną prezentacje a potem płaczcie, ja i tak go kupię bo po prostu przyzwyczaiłem się do Iphone i tyle .

 12. sie pytam:

  dlaczego na pierwszej fotce widzac ta aluminiowa obudowe, krawedz na lewym iPhone jest mooocno scieta – na drugin prawie wcale

  co? Chinczyki pilnikiem ja scinaja majac juz w polowie zlozony iPhone?

  Tak tylko dodam ze chinloe tyle teraz podrobek iPhone robia ze w glowie sie to nie miesci – potem zobaczymy to „cos” i okaze sie ze ma to -…… Android

 13. Hmm już nigdy nie powróci wizja Stewa Jobsa , Apple nie będzie takie świetne jak kiedyś.
  Liczcie się ludzie że najbiższe wersje już nie będą mieć tego czaru jakie robiły starsze wersje..

 14. Ja…. Przecież nigdy Apple nie opublikowało niczego bez jakisich wycieków. To wszystko jest ukartowane. Inne firmy nie maja problemu co do dochowanie tajemnic.

 15. Ja już zacieram rączki a słuchawki na dole są dobrym posunięciem.
  Ja zawsze iPhone wkładam do kieszeni górą w dół.

  http://zawszeotelefonach.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *