iPhone szóstej generacji – kontynuujemy składanie

Aby przerwać monotonię długiego weekendu, spójrzcie na cześć, która widzicie po prawej. To podobno tacka na kartę sim od iPhone’a kolejnej, szóstej generacji. Co ciekawe jest ona IDENTYCZNA jak ta którą znamy z iPhone 4 oraz 4S. Tacka dostępna jest w sklepie www.sw-box.com. To już druga cześć do iPhone kolejnej generacji którą możemy kupić.

Identyczny wygląd tacki może świadczyć o tym, że kolejna generacja iPhone’a będzie wyglądała bardzo podobnie do obecnej. Może ale nie musi. Nowa generacja może być cieńsza, może się zwężać ku dołowi, może mieć większy lub mniejszy ekran, a i tak może być tak zaprojektowana, że tacka będzie identyczna.

19 Comments

 1. Czyli napewno nie wróci wersja z zaokrąglonymi pleckami, bo tam przecież front tacki był wyprofilowany a nie płaski, chyba że będzie coś na wzór pierwszego ipada, to jedyna ewentualność. Ja myślę że będzie podobnie jak jest teraz tylko telefon będzie cieńszy

 2. Albo będzie wyglądać inaczej, a tacka będzie wkładana od góry. 

  Jest jeszcze trzecia opcja: sklep przez pomyłkę wrzucił zdjęcie starej tacki lub specjalnie napisał, że to tacka od nowego modelu, żeby była jakaś „plotka”.
  Jeżeli zakładamy, że jest to prawda, to zwróćcie uwagę na podpis na fotce: „bla,bla,bla – Silver”. Silver, czyli srebrny. Będą różne kolory owych tacek, a co za tym idzie cały ramek? To mogłoby być ciekawe. :-)

 3. iP6 będzie identyczny z iP4S!

 4. I już domysły i kolejne bajki o liquid metal ajFonie zostały rozwiane :)

 5. Ale tam jest napisane iPhone 5 czyli handlowo wersja 4S!!!!
  dalej nic nie wiemy!

 6. Wiedziałem że coś takiego wyjdzie z tych generacji

 7. no jak bedzie iPhone 4S (s) to ja wysiadam 

 8. Ja uważam że iP(6) będzie miał płaskie krawędzie. Może niewielu z was pamięta jak Steve Jobs był podekscytowany że iP4 można postawić na półce (i rozmawiać przez FaceTime), całkowite pozbawienie tej 'funkcji’ to byłoby bardzo nie eleganckie posunięcie. Być może iP(6) będzie miał ostre krawędzie boczne i krawędz dolną i będzie się zwężał ku górze (ew. na odwót, gruby u góry, cieńki na dole). Z boku wyglądałby podobnie do MagicTracpad albo do klawiatury, jest miejsce na taką tackę, jest krawędź do postawienia, jest cieńszy (miejscami) profil.

 9.  Przeciez to jest slot zwyklej karty SIM a nie micro wiec jest roznica. przynajmniej tak mi sie zdaje bo jest wieksze miejsce na karte

 10. Raczej 5 bo dostaniesz odpowiedz jak kolega wyżej

 11. Norbi odkryłeś monstera WOW to jeszcze może dowiesz się który ze sportów jest lepszy od F1! Podpowiedź w Krakowie Wanda a w Wwa pomogli rok temu Pawliccy – w końcu nasz narodowy

 12. czas zrobic sonde czy zrobisz upgrade do iPhone 5 :)

  bo ja raczej zrobie (z iPhone 4) – no chyba ze zobacze taki gryps jak iPad 2 —> iPad 3

 13. Hehe :)))) sie usmialem – to troche jak okreslanie wygladu auta po klamce drzwi :)

 14. Nie nazwą szóstego iPhone’a iPhonem 5. Zapamiętaj to sobie.

 15. Ooooo ten dock connector jakby byl o polowe mniejszy to by bylo gites!!!

  Oczywiscie nioslo by to trochu problemow z np. Dock speakers itp. No ale i tak bym chcial mini dock connector

 16. Nowy iPhone zdecydowanie nie będzie w kształcie klinu – to by wykluczało używanie go w pozycji poziomej. Zwężany też raczej nie będzie. Moim zdaniem zaokrąglenia pozostaną te same, design ulegnie lekkiej zmianie, a sam telefon będzie cienszy. Wersje kolorystyczne inne niż biały i czarny nie wchodzą w grę. Zresztą, przekonamy się za kilka miesięcy. 

 17. Dlatego używam (nawiasów) tak jak dla mnie „nowy iPad” to iPad 3 Generacji czyli iPad 3G lub iPad(3). Jeżeli Apple nazwie go iPhone 5 lub 6, to tak go będę nazywał, jeżeli „nowy iPhone” to iPhone (6) lub iPhone 6G. Zresztą to tylko formalność, każdy kogo znam mówi po prostu iPhone, nie ważne czy 3G, 3GS, 4, 4S, numeracja jest ważna tylko przy zakupie/sprzedaży i dla nas (geeków)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *