iPhone zasilany słońcem

Pokrowców z bateriami dla iPhone’a jest na rynku całkiem sporo. Jednak firma Solararcadia potrafiła zrobić coś jeszcze w tym temacie do takiego pokrowca dodała ogniwo słoneczne o mocy 0.61W. Teraz wykładanie na stół iPhone’a oprócz szpanu będzie mieć też wymiar ekonomiczny. Pokrowiec wykonany jest z skóry w kolorze czarnym, czerwonym bądź białym. Wbudowana w niego bateria ma pojemność 1500 mAh a można ją naładować poprzez podłaczenie do komputera lub ładowarki kablem z złączem mini USB.
Sam w sobie pokrowiec nie grzeszy elegancją, ale może się przydać gdy nigdzie w pobliżu nie znajdziemy gniazdka. Bardzo dobrze wpisuje się też w modę na odnawialne źródła energii.
Cena około 150,00 zł do nabycia na www.solararcadia.com.
[nggallery id=286]

 • maxxx

  nie no kurde fajne to :)
  tylko w PL cena będzie x2 standardowo
  a co nie stać Polaków :> standard

 • andig

  No przyznam, że fajniusie to ;). Co do ceny, to właśnie jestem ciekaw ile przesyłka kosztuje oraz ile czasu zajmuje baterii ładowanie iPhona ??

 • kupie 3G :]

  jeszcze kilka takich gadzetow i bedzie trzeba telefon nosic w plecaku a raczej plecak do telefonu w komplecie hehehe :]

 • b

  jak ktos mieszka na sacharze to ok :)

 • baker99

  kupilem identyczne etui tylko od innego systrybutora i powiem tylko, ze chal jakich malo. najgorsza chinszczyzna. raz dziala – raz nie dziala.. a laduje iphona przez 5 minut i wysiada. nie polecam.

 • Pingback: Blog - iPod, iPhone, iPhone 3G - informacje … » Dodatkowa bateria dla iPod touch/iPhone ze wspomaganiem energią słoneczną